Кухня з ДСП фасадом Львів

Сучасні ДСП фасади набирають все більше популярності, адже виробники сьогодні пропонують якісні матеріали з великою гамою кольорів та текстур у поєднанні з приємною ціною. Термо структуровані, екологічно безпечні фасади Cleaf або цікаві та надійні ДСП від Swiss Krono дозволяють купити кухню Львів просто, втілюючі всі свої побажання. Новий проект Komodino це довів!

Купити кухню Львів

Детальні характеристики проекту:

Зовнішній фасад – ЛДСП SWISS KRONO Колір фасаду і корпусу – слонова кістка
Матеріал  корпусу – ламінований ДСП SWISS KRONO Стільниця – Swiss KRONO (дуб сонома)
Матеріал стільниці – постформінг Фурнітура – GTV Versalite Plus, Підйомний механізм – AVENTOS HF (Blum)
Термін виконання 30 днів

Купити кухню Львів просто та надійно!

Сьогодні вибір ДСП фасадів є популярним напрямом серед молодих сімей та просто сучасних людей, які прагнуть втілювати свої ідеї в життя і не переплачувати при тому великі суми грошей. Сучасні ламіновані ДСП фасади гарантують бездоганну якість, довготривалий термін експлуатації при дбайливому відношенні та величезний вибір текстур і кольорів. Ви можете створювати цікаві поєднання, втілюючі стильні ідеї.

Майстри Komodino допоможуть у виборі кращих поєднань, створять 3D проект майбутнього кухонного гарнітуру та порадять дійсно розумні рішення. Ми цінуємо кожного Клієнта та кожен проект для нас – цікавий та важливий. Купити кухню Львів тепер просто і надійно – ми піклуємось про ваш бюджет та робимо тільки практичні, багатофункціональні, стильні кухні, які стануть прикрасою оселі!

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи та надихатись!

Більше інформації про виготовлення кухні ДСП фасадом, ціни та фото у Львові та ціни ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)