Сучасний кухонний гарнітур

Пропонуємо вашій увазі сучасний кухонний гарнітур в стилі мінімалізм, який поєднав якість, стриманість та ергономіку. Фасади виконані з МДФ плити та ДСП Egger (лідера виробництва плитних матеріалів у Європі). Це перша компанія, яка підтвердила безпеку деревно-стружкових плит екологічною декларацією. ДСП «Egger» виготовляється з деревини певних хвойних порід, що дозволяє досягти високої щільності матеріалу та покращення його технічних властивостей. Цей матеріал не тільки екологічний та естетично виглядає, але й стійкий до вологи, перепадів температур.

Сучасний кухонний гарнітур

Характеристики проекту

Фасад – фарбований МДФ з фрезерованою ручкою на виліт в поєднанні з ДСП Egger Рубінія Бренсон натуральна коричнева Шухляди – GametBox
Матеріал  корпусу – Egger білий платиновий Фурнітура – GTV Versalite Plus
Стільниця –  Egger Бетон Чикаго темно-сірий Термін виконання – 40 днів

ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ


ПРИКРІПИТИ ФАЙЛИ

Завантажте файл, якщо у вас є планування
Отримайте кращу пропозицію!

Сучасний кухонний гарнітур на замовлення Львів

Майстри Komodino пропонують виготовлення сучасних кухонних гарнітурів, виключно під ваш смак та інтер’єр приміщення. Ми розробляємо 3D проект з розумним плануванням, аби господині було максимально зручно. Серед основних переваг ЛДСП Egger, який застосований в даному проекті, варто виділити: великий вибір кольорів та структур поверхні; вологостійкість; високу зносостійкість; стійкість до механічних пошкоджень; антистатичне покриття; екологічність; тривалий термін експлуатації (понад 20 років).

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи! 

Кухня без ручок Львів на замовлення – це оптимальне рішення для тих, хто прагне досконалості. Більше інформації та прорахунок ціни ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)