Дизайн кухонних меблів у Львові

Кухня – центральне місце в будь-якій оселі, тому що саме в ній найчастіше вся сім’я перебуває разом. Саме тому дизайн кухонних меблів у Львові стає першим питанням при купівлі житла. Пропонуємо до уваги завершений проект кухні з МДФ фарбованим фасадом, фрезерованими ручками та бездоганною ергономікою. Також цікаве поєдання глянцевих та матових фасадів стало одним з найкращих рішень у цій кухні.

Характеристики проекту

Фасад –  фарбований глянцевий МДФ з фрезерованою ручкою, низ – Ral 7037 матовий в поєднанні з білим глянцевим верхом Підйомні механізми – Blum Aventos HL
Матеріал  корпусу – ДСП ламіноване Kronospan Фурнітура – GTV Versalite Plus
Стільниця – Kronospan K 201 RS Бетон Темно-сірий Термін виконання – 40 днів

ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ


ПРИКРІПИТИ ФАЙЛИ

Завантажте файл, якщо у вас є планування
Отримайте кращу пропозицію!

Дизайн кухонних меблів у Львові з МДФ фасадом

Майстри Komodino пропонують виготовлення сучасних кухонь, виключно під ваш смак та інтер’єр приміщення. Ми розробляємо 3D проект з розумним плануванням, аби господині було максимально зручно. Ергономіка, якісні матеріали та перевірені досвідом комплектуючі – це запорука 100%  результату. Дизайн кухонних меблів у Львові та повне виготовлення з монтажем виконується в середньому від 35 до 45 днів.

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи! 

Кухня без ручок Львів на замовлення – це оптимальне рішення для тих, хто прагне досконалості. Більше інформації та прорахунок ціни ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)