Гардеробні кімнати Львів на замовлення 

Гардеробна – прекрасний варіант економії місця в домі. На відміну від шаф, які передбачають правильну форму стін і строге планування, гардеробні чудово монтуються навіть у «незручних» місцях квартири, непридатних для інших меблів (гострі кути, багатокутні ніші і кімнати-комори). 

Пропонуємо виготовлення таких меблів:

Майстри Комодіно можуть спроектувати гардеробну як в окремій кімнаті, при тому вздовж усіх стін, як і в ніші, в «Г» або «П» подібної конфігурації. При вході встановлюють звичайні двері купе, як у шафах. Ми пропонуємо індивідуальні гардеробні кімнати, ціни, фото яких нададуть менеджери в залежності від проекту.

Головною перевагою гардеробної є те, що вона дозволяє сховати не тільки одяг, а ще й можливо пральну машину, прасувальну дошку, сушку для білизни, спортивні тренажери та ін.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам!

Гардеробні кімнати Львів

Типи гардеробних кімнат

“П”-подібна гардеробна

Така гардеробна схожа на букву «П» і вважається найбільш місткою. В  планувальній схемі можна влаштувати всі типи розміщення шаф: кутові, вбудовані (статично закріплені до стін без підлоги і даху), корпусні, відкриті, каркасні в стилі хай-тек, панельні (в невеликих просторах) і стільникові.

Таке П-подібне планування доречне або в витягнутих і вузьких, або просторих приміщеннях. Найбільш прийнято монтувати у спальнях, де основне приміщення від гардеробної відділяють розсувні двері-купе.


Лінійна гардеробна

Планування лінійного типу нагадує витягнуту шафу-купе, тільки глибше. В гардеробну можна зайти, в ній зазвичай стоїть крісло і розташоване дзеркало для зручності. Усередині шафи є висувні ящики, полиці, секції для речей, вішалки, сітчасті модулі для білизни.


Паралельна  гардеробна

Такі планування гардеробних ще називають «наскрізними». Їх влаштовують у прохідних приміщеннях, наприклад, коридорах між спальнею і ванною або між двома спальнями. Полиці і вішалки розташовуються один навпроти одного або паралельно.


Більше інформації про гардеробні кімнати: ціни, фото ви можете отримати по телефону.  Долучайтесь до нашої спільности в мережі Facebook, щоб бути першим в курсі новин та проектів!

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)