Сучасна кухня на замовлення без ручок

Кухня – по праву вважається головним місцем в оселі, де найчастіше проводить час разом вся сім’я. Мінімалізм в інтер’єрі кухні відмінно доповнюють лаконічні МДФ фасади без ручок. Цей тренд сьогодні є найбільш популярним, що цілком оправдано. Кухня на замовлення без ручок – стильне та практичне рішення, яке оцінять господині. Пропонуємо розглянути проект такого дизайну в ультрасучасній варіації.

Характеристики проекту

Фасади– МДФ фарбований з фрезерованими ручками RAL 9002 і RAL9007 Фурнітура – Blum
Матеріал  корпусу – ДСП ламіноване  Kronospan Термін виконання – 45 днів
Стільниця – Kronospan 5527 SN Дуб кам’яний  Фартук – ДСП 10 мм Дуб Сантана

ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ


ПРИКРІПИТИ ФАЙЛИ

Завантажте файл, якщо у вас є планування
Отримайте кращу пропозицію!

Сучасна кухня на замовлення без ручок Львів

Кожна господиня мріє про функціональну та стильну кухню. Останнім трендом в меблевому дизайні стала кухня на замовлення без ручок. Сьогодні це дійсно наймодніший дизайнерський тренд. Кухонний гарнітур виглядає стильно, мінімалістично і привабливо. Такі кухні замовляють ті, хто дотримується сучасного стилю в інтер’єрі і йде в ногу з часом.

Головний плюс – зовнішній вигляд: кухонний гарнітур виглядає стильно, модно, привертає погляди і компліменти. Часто від ручок відмовляються саме на маленьких кухнях, де важливий буквально кожен міліметр площі. Особливо популярне таке рішення на кутових кухнях, коли через виступаючі ручки інколи неможливо відкрити сусідні шафки чи шухляди.

Більше інформації про виготволення кухні з глянцевим МДФ фасадом, ціни та фото у Львові та ціни ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)