Дизайн кухні з ДСП Egger фасадом

Дизайн кухні з ДСП фасадами є одним з найбільш популярних запитів. Цей матеріал пратичний в експлуатації, не піддається негативному впливу побутової хімії, має широкий вибір відтінків та текстур, що прийдеться до смаку навіть вибагливим господиням. Нижче представлено завершений проект кухні з ДСП фасадами австрійського виробника-лідера в своєму сегменті EGGER. Виробник приділяє багато уваги тому, щоб плити були безпечними та екологічно чистими. Всі вони мають клас емісії Е1 це означає, що матеріал можна застосовувати в тому числі і для виготовлення дитячих меблів, а також виробів, призначених для медичних установ. Він екологічний і не може завдати шкоди людині.

Характеристики проекту

Фасад –  ДСП EGGER H1180 ST27 та EGGER U961PM  Фурнітура – GTV Versalite Plus 
Матеріал  корпусу – ДСП ламіноване біле Термін виконання – 40 днів
Стільниця – EGGER H1180

ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ


ПРИКРІПИТИ ФАЙЛИ

Завантажте файл, якщо у вас є планування
Отримайте кращу пропозицію!

Виготовлення та дизайн кухні Львів з ДСП фасадом

Окрім естетичного вигляду, перевагою ДСП плит марки Egger є їх екологічність. Важливо відзначити, 90% матеріалу містить натуральне дерево хвойних порід, що забезпечує його відмінні робочі характеристики. ДСП від Egger (Еггер) не має запаху формальдегіду, це абсолютно безпечні матеріали, які добре показують себе на практиці. 

Майстри Komodino пропонують виготовлення сучасних кухонь, виключно під ваш смак та інтер’єр приміщення. Ми розробляємо 3D проект з розумним плануванням, аби господині було максимально зручно. Ергономіка, якісні матеріали та перевірені досвідом комплектуючі – це запорука 100%  результату.

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи! 

Кухня без ручок Львів на замовлення – це оптимальне рішення для тих, хто прагне досконалості. Більше інформації та прорахунок ціни ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)