Прихожі на замовлення від Komodino

Передпокій – візитна картка у кожній оселі, “лице” господаря, тому вибір меблів для прихожої є відповідальною задачею. Організація простору в цій кімнаті – дуже важлива, особливо, якщо квартира має невеликі габарити. Komodino пропонує прихожі на замовлення (Львів), ціни і фото яких ви можете отримати у менеджера або в каталозі.

Ми виготовляємо індивідульні меблі, використовуючи перевірені досвідом матеріали (МДФ глянцеві, фарбовані, матові, фотодрук), ДСП, натуральне дерево (бук, дуб, ясень, вільха, черешня, горіх, тік) та фурнітуру (Blum, Hettich, Häfele та ін.). 

Пропонуємо виготовлення таких меблів:

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Прихожі на замовлення Львів: ціни і фото від виробника

Особливість передпокою в тому, що предмети меблів повинні бути неширокими, а в ідеалі їх повинно бути небагато. Тому першочергове завдання при облаштуванні прихожої — зрозуміти, без яких предметів вам не обійтися.

Давайте розберемося, що взагалі повинно бути в передпокої і від чого ми можемо відмовитися:

  1. Шафа для взуття – без неї складно зберігати порядок у передпокої, але якщо габарити кімнати не дозволяють змонтувати повноцінну тумбу, її можна замінити полицею з ґратами.
  2. Лавка або пуф для сидіння. Атрибут не обовязковий, проте дуже зручний. Оптимальне рішення – виготовити вузеньку або відкидну лавку.
  3. Вішалка для верхнього одягу – без неї обійтись неможливо. Але задля економії місця, можна виготовити відкритий варіант з гачками або штангою для вішаків (замість шафи).
  4. Дзеркало на весь зріст. Для економії простору воно може бути закріплено на вхідних дверях або однією з міжкімнатних дверей.
  5. Тумбочка для дрібних предметів. Можна обійтися невеликою поличкою біля входу, де будуть лежати ключі і різні дрібнички.

Корисні поради щодо оформлення передпокою

Оформлення стелі повинне бути виконане в більш світлих тонах, ніж тонування стін. Підлогу бажано зробити більш темним ніж стіни. Світла стеля перетворить компактну прихожу в світле і високе приміщення.

У маленькому передпокої бажано розмістити два-три джерела освітлення.
Якщо в передпокої є вікно, підвіконня бажано зробити широкими (40 см) і функціонально використовувати простір над і під підвіконням (полку, вбудовані шафки і т. д).

Якщо приміщення невелике, то замість повноцінного гарнітура краще підібрати окремі предмети меблів.

Якщо простору не вистачає, можна зробити додаткову полицю під стелею по всьому периметру приміщення.


Більше інформації про прихожі на замовлення Львів: ціни і фото ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)