Дизайн і виготовлення кухні у львові

Кухня на замовлення вирішує одразу декілька важливих питань: ефективне використання площі приміщення; підбір якісних матеріалів, перевірених часом та досвідом; ви маєте можливість втілити всі побажання до декору та розташуванню функціональних елементів, а також є можливість обрати конфігурацію в різних цінових діапазонах. Майстри Комодіно пропонують сучасний дизайн і виготовлення кухні (Львів та область).

дизайн і виготовлення кухні львів

Характеристики проекту

Фасад – Фарбований МДФ з фрезерованою ручкою Ral 7022 матовий , дереводекор – ДСП Egger рубінія бренсон натуральна коричнева
Шухляди: GametBox
Сушка: Rejs
Карго – Rejs
Матеріал  корпусу –  ДСП Kronospan Аляска Термін виконання – 40 днів
Стільниця і фартук –  Kronospan K028 SU Портланд
 Фурнітура – GTV Versalite Plus, GTV Prestige

 

ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ


ПРИКРІПИТИ ФАЙЛИ

Завантажте файл, якщо у вас є планування
Отримайте кращу пропозицію!

Виготовлення МДФ кухні без ручок

МДФ кухня без ручок – найпопуляніший варіант сьогодні, адже має багато переваг. Незважаючи на інтенсивне використання фрезерованих ручок, фасади залишаються чистими і блискучими. Ще один плюс це майже невидимі ручки для кухні: будучи частиною фасаду, вони візуально невідмінне від нього.

Майстри Komodino пропонують виготовлення сучасних кухонь, виключно під ваш смак та інтер’єр приміщення. Ми розробляємо 3D проект з розумним плануванням, аби господині було максимально зручно.

Більше інформації про виготовлення МДФ кухні без ручок, ціни та фото у Львові та ціни ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)