Кухні ДСП на замовлення Львів від Komodino

Кухонні гарнітури у корпусі з ДСП – це прекрасний, бюджетний варіант серед інших матеріалів виробництва. Такі меблі зовні нічим не поступаються дорогим фасадам, але при цьому коштують на порядок дешевше за рахунок використання недорогої сировини.

Приклади виготовлення кухні з ДСП від Комодіно

Особливості кухонних гарнітурів з ДСП

Даний розділ пропонує виготовлення економічних та якісних кухонних меблів з ДСП матеріалу. Це рішення для сучасних господинь, які живуть у ритмі з часом і не мислять життя без змін. Кухня з ДСП – оптимальний вибір, якщо ви хочете частіше змінювати інтер’єр і пробувати щось нове!

Перевагою ДСП кухні є можливість отримати яскраві кольори фасадів та безліч варіацій стилізації під деревину (вільху, червоне дерево, дуб, граб, бук, липу, платан або цікаві екзотичні породи – венге, бакаут, амарант тощо).

Кухні ДСП на замовлення Львів: ціни, фото від виробника

Кухонні меблі з ДСП можуть використовуватись в самих різних стилях: класика, кантрі, прованс, мінімалізм та ін. Ці матеріали дозволяють виготовити кухні з островом, кухні з барною стійкою тощо.

Якісний захист ДСП забезпечить послідовне нанесення матеріалів: меламін – лак – полівінілхлоридна плівка – ламінація. Щільність виробів – одна з переваг ДСП гарнітурів. Смола надійно скріплює пресовану сировину, тому вся функціональна фурнітура (навісні петлі, ручки шаф) буде триматися міцно.

До недоліку фасадів на основі ДСП відносять відсутність можливості створити художню поверхню на панелі: тут не вийде виконати різьблення, тиснення, трафаретні прикраси. Конфігурація панелей виготовляється строго прямокутна.

Що ж уявляє собою матеріал?

ДСП — це деревно-стружкова плита. Виготовляється вона наступним чином: деревні стружки просочують спеціальними зв’язуючими речовинами на основі формальдегідної смоли, після чого пресують.

Розглянемо переваги ДСП:

  • доступна ціна;
  • мала вага плити;
  • водо – і вологостійкість;
  • вогнестійкість;
  • міцність матеріалу;
  • легкість в обробці;
  • стійкість до хімічних і механічних впливів;
  • простота у догляді та ремонті.

Кухні ДСП на замовлення Львів дуже легкі, що для кухонних навісних шафок є безперечним плюсом.

Підвищена водостійкість ДСП дуже актуальна для кухні, оскільки приготування їжі передбачає часте використання води, а також наявність на кухні клубів пари.  За рахунок додавання антипіренів, ДСП стає вогнестійкою. На кухні, де постійно користуються газовими плитами, це також необхідно.

Більше інформації про виготовлення кухні з ДСП фасадом, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)