ДСП кухня львів на замовлення

Виготовлення кухонь з ДСП фасадом сьогодні є досить поширеним варіантом для сучасних молодих сімей та тих, хто прагне змін. Ламінована ДСП плита є відносно недорогою, але має безліч переваг. Серед основних варто виділити її зносостійкість, велику колірну гаму, хімічну, термічну та механічну стійкість.

Майстерня корпусних меблів Komodino пропонує розглянути проект невеликої кухні з ДСП фасадом, що вітлює комфорт, ергономічність та функціональність попри дефіцитний простір. Ми виконуємо проекти будь-якої складності та конфігурації. ДСП кухня львів на замовлення може бути виконана з урахуванням ваших побажань та можливостей!

Кухня Львів на замовлення

ДСП Кухня львів: фото та деталі проекту 

Матеріал фасаду – ДСП ламіноване глянцеве Kronospan Колір фасаду і корпусу – слонова кістка
Матеріал  корпусу – ламіноване ДСП  Kronospan Підйомний механізм – AVENTOS HF (Blum)
Стільниця – постформінг LUXEFORM (мармур дельфійський S051)  Фурнітура – GTV Versalite Plus
Термін виконання 25 днів

Кухня Львів на замовлення

Виготовлення кухні на замовлення – оптимальний варіант, якщо ви бажаєте втілити свої мрії і побажання, отримати комфортні та сучасні меблі, при цьому грамотно використавши кожен сантиметр площі. Наші дизайнери і майстри з радістю створять для вас омріяний проект кухні, яка неодмінно стане сердцем оселі та гордістю господині! Працюємо з усіма матеріалами (дерево, МДФ, акрил, пластик, ДСП) окрім плівкових фасадів. Використовуємо тільки перевірену досвідом фурнітуру, адже саме від її якості залежить зручність та комфорт у використанні меблями.

Кухня львів на замовлення від Komodino – це гарантія надійності, якості та виконання точно в терміни. Ми цінуємо кожного клієнта і створюємо для нього максимально комфортні умови співпраці.

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи та надихатись!

Більше інформації про виготволення кухні з ДСП фасадом, ціни та фото у Львові та ціни ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)