Дерев’яні двомаршеві сходи  на замовлення від Komodino

Виготовлення сходів на другий поверх – складний і кропіткий процес, але майстри Комодіно із радістю візьмуться за цікавий проект.

Ми пропонуємо всі види робіт щодо оздоблення каркасу деревиною. Наші майстри вимірюють необхідні параметри (ширина і висота сходового отвору, кут нахилу сходів), проводять розрахунки: в залежності від типу обраної конструкції, отримують розміри і кількість східців. З дерев’яних дощок по лекалу виготовляють потрібну кількість щаблів і інші деталі, передбачені проектом. В результаті збираємо конструкцію.

Ви отримуєте повноцінні якісні дерев’яні двомаршеві сходи на другий поверх, які неодмінно стануть вишуканою прикрасою оселі!

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам!

Приклади дерев’яних двомаршевих сходів Львів 

Сходи на другий поверх від виробника

Переваг у двомаршевих сходів, в порівнянні одномаршевим аналогом, предостатньо.

Найперше – це економія простору. Звичайно, це далеко не та економія, як у гвинтових сходів, але тим не менш, якщо порівнювати з прямими одномаршевими сходами, така конструкція є більш економічною. Досягається економія завдяки можливості розвороту маршів один щодо одного.

Ця ж сама можливість направити марші в різні боки дозволяє зменшити нахил сходів, зробивши пересування людини набагато зручнішим. Там, де одномаршеві підйоми на другий поверх можуть бути крутими, двохмаршеві сходи надають можливість нормального підйому.

Крім того, дерев’яні двомаршеві сходи Львів можуть сполучатися в різних напрямках і під різними кутами. Наприклад, з однаковим успіхом марші можна розташувати і під кутом 90 градусів відносно один одного і розгорнути їх на 180 градусів або зробити взагалі по прямій, що буває дуже рідко.

Дерев’яні двомаршеві сходи Львів

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи та надихатись!

Більше інформації про виготовлення дерев’яних двомаршевих сходів, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)