Одномаршеві сходи на замовлення від Komodino

На сьогоднішній день маршові сходи на другий поверх є найбільш практичними і зручними в експлуатації, тому їх встановлюють в багатьох будинках.

Ніяке фарбування або обробка штучними матеріалами не ствоять такого оригінального і елітного зовнішнього вигляду, як обшивка сходів деревом. Тільки деревина буде виглядати так розкішно, приймаючи будь-які форми, перетворюючись в руках майстра, знаходячи ті обриси, які Ви захочете.

Крім цього, дерево – єдиний матеріал для обшивки, який не просто екологічний на 100%, але і корисний для здоров’я мешканців і атмосфери в будинку.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Приклади одномаршевих сходів на другий поверх від Комодіно

Виготовлення сходів (Львів)

Звісно сходи можна обшити керамогранітом, клінкерною плиткою або кахлем, але жоден з цих матеріалів не дає стільки тепла і краси, як дерево. Сходи, обшиті натуральною деревиною, є справжньою окрасою інтер’єру і здатні прослужити століття, не втрачаючи своєї функціональності і привабливості. Майстри Комодіно якісно виготовлять одномаршеві сходи Львів з гарантією.

Прикрашені сходи – чудове доповнення будь-якого дизайнерського рішення. Обшивка сходів деревом робить конструкцію більш міцною, надійною, довговічною і, звичайно, ексклюзивною.

Вибір деревини для виготовлення сходів (Львів і область)

Особливості виготовлення бетонних сходів з обшивкою деревиною включають вибір матеріала для оздоблення. Які ж нюанси варто врахувати?

  1. Дуб. Оптимальний матеріал для обшивки сходів. Безсумнівний фаворит. Це красивий, дуже довговічний, неймовірно міцний матеріал. Бетонні сходи, обшиті дубом, є втіленням респектабельності і високого стилю.
  2. Бук. Це міцний естетично привабливий матеріал, що має однорідну структуру. Він підкреслить вишуканість інтер’єру.
  3. Ясен. Чудовий тим, що володіє більшою міцністю, ніж дуб. Гарний, надійний і довговічний. Коштує на порядок дешевше короля обробки – дуба.
  4. Модрина. Відносно недорогий матеріал, вартість якого в два рази менше дуба. Проте не поступається йому по довговічності й здатності витримувати великі навантаження.
  5. Не рекомендується вибирати в якості облицювального матеріалу сосну. Її краще використовувати для полегшених конструкцій або виготовлення меблів, так як структура цієї деревини досить м’яка.

Одномаршеві сходи Львів: ціни, фото від виробника

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи та надихатись!

Більше інформації про виготовлення дерев’яних  сходів, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)