Дерев’яні сходи Львів 

Дерев’яні сходи на другий поверх та комбіновані з дерев’яними елементами – це не просто можливість поєднати кілька поверхів, це присутність самої природи у Вашому домі.

Вже багато років ми виготовляємо сходи, перила, огорожі, поручні на замовлення за індивідуальними проектами. Майстри Комодіно використовують в роботі якісні породи деревини: бук, дуб, горіх, вільху та ін. аби зробити найкращі та вишукані дерев’яні сходи (Львів). Ціни будуть значно приємніші, адже ми маємо власне виробництво і ви не переплачуєте посередникам.

Наші дизайнери-конструктори з виїздом на місце вивчать всі особливості проекту потрібних вам сходів, виконають необхідні виміри, врахують по можливості всі побажання, створять ескізи, креслення і 3D – моделі.

Втілюємо мрії в реальність, надихаємо оселю життям та прискіпливо виконуємо поставлені задачі!

Приклади сходів з натурального дерева від Комодіно

Дерев’яні сходи (Львів): ціни, фото на замовлення

Види дерев’яних сходів:

Прямі дерев’яні сходи (одномаршові)

Сходи цього типу вважаються найбільш простими, легко вбудовуються в будь-який простір, їх прості лінії і виготовлення таких сходів є нескладним завданням для майстрів Комодіно.

Схема сходів>> 

Прямі дерев’яні сходи з забіжними ступенями зверху (одномаршові)

За своїм проекційним характеристиками сходи цього типу схожі на попередні, але побудувати її значно важче. На повороті у верхній частині сходів розташовуються складні у виготовленні забіжні щаблі. Дерев’яні сходи (Львів) такого типу є найбільш популярними.

Схема сходів>>   

Прямі дерев’яні сходи з забіжними ступенями знизу (одномаршові)

З точки зору безпеки цей тип сходів краще попереднього, оскільки поворотня ділянкя шляху добре проглядається тут з самого початку. Вони більш витончено вписуються в інтер’єр приміщення.

Схема сходів>>  

Одномаршові дерев’яні сходи з забіжними ступенями при повороті на 1/2

Цей тип сходів потребує особливої точності при проектуванні і будівництві, а їх установка рекомендована насамперед у випадках, коли можна розмістити між двома стінами. Сходи цього типу не дуже зручні, тому їх слід встановлювати лише тоді, коли немає можливості застосувати який-небудь із раніше запропонованих видів сходів. Перевага цих сходів в тому, що вони займають мало місця.

Схема сходів>>   

Прямі дерев’яні двомаршеві сходи

Вони схожі на одномаршові сходи, але відмінністю є те, що в даному випадку між маршами вбудований сходовий майданчик. При великій різниці висот між перекриттями цей тип сходів стає найбільш вдалим, зручним і надійним рішенням, хоча такі сходи займають майже вдвічі більше місця, ніж сходи двох попередніх типів.

Схема сходів>>  

Дерев’яні гвинтові сходи 

Даний тип сходів може бути використаний як в об’ємній просторій квартирі, так і в приватному будинку або котеджі. Гвинтові сходи можна встановлювати в будь-якому місці: у вільному просторі, поруч зі стіною, в кутку або навіть між двома стінами.

Схема сходів>>  

Більше інформації про виготовлення дерев’яних комодів, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону. Або приєднуйтесь до нашої групи в соц.мережі Facebook, щоб завжди бути в курсі свіжих новин та проектів!

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)