Кухні дерев’яні на замовлення Львів

Кухня з натурального дерева ручної роботи – мрія господині. Це ознака вишуканого смаку та елітарності, що підкреслює статус свого власника.

Комодіно спеціалізується на виготовленні кухонь з натурального дерева у м. Львів за індивідуальними проектами. Працюємо з будь-якими матеріалами: дерево, дуб, ясень, вільха, сосна, береза, бук, червоне дерево тощо.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстрів.

Кухні дерев’яні на замовлення Комодіно

Кухні дерев’яні на замовлення Львів 

Дерев’яні фасади і корпуси для кухні мають ряд переваг перед іншими матеріалами. Основні з них — екологічність матеріалів і понад 20 років строку служби.

Деревину в обов’язковому порядку покриваємо декількома шарами лаку, що захистить матеріал від виникнення гнилі, розвитку грибка, механічних пошкоджень і допоможе зберегти первинну структуру дерева.

Які переваги мають кухні з дерева від Комодіно?

Технічно грамотний і правильний розподіл зон на кухні, який пропонують дизайнери Комодіно, забезпечує довговічне використання гарнітуру.

Ми використовуємо фурнітуру австрійської фірми “Blum” — одного зі світових лідерів на ринку. Дизайн фурнітури зосереджений на досконалому і зручному русі, безшумному відкриванні, функціональних шафках для будь-яких конструкцій з передбаченої навантаженням до 50 кг.

При використанні ретельної просушки і просочення деревини, що перешкоджають розшарування, кухні з натурального масива мають тривалий термін експлуатації.


Дерев’яні кухні на замовлення львів можуть бути абсолютно унікальними. Можливості декорувати деревину практично безмежні: моделі з декоративними колонками, фігурними балясинами, нижніми і верхніми карнизами, капітелями, декоративними сушками для посуду, багетами – все це покликано зробити кухню неповторною, яка буде справжнім помічником і прикрасою Вашого житла.

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи!

Дерев’яні кухні, фото яких є в каталозі сайту, можуть виконуватись у будь-якому стилі під побажання замовника. Ми цінуємо вашу думку і враховуємо кожну ідею при виконанні роботи. Більше інформації про виготовлення кухні з дерева у Львові, ціни та фото ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш дзвінок!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)