Дерев’яна кухня Львів від Komodino

Кухня з дерева ручної роботи – мрія кожної господині. Це ознака вишуканого смаку та елітарності, що підкреслює статус свого власниці.

Комодіно спеціалізується на виготовленні кухонь з натурального дерева у м. Львів за індивідуальними проектами. Замовляючи сучасні дерев’яні кухні в Комодіно, ви отримуєте вишукані меблі авторського виконання, які прослужать не одне десятиліття.

Дерев'яна кухня Львів

Зовнішній фасад – Дерево (сосна масив) власного виробництва Колір фасаду – авторське тонування RAL CLASSIC
Матеріал  корпусу –  ДСП шпоноване, ДСП ламіноване Колір корпусу – ваніль
Матеріал стільниці – постформінг  9829 Піно  Kronospan Фурнітура – GTV Versalite Plus
Термін виконання 65 днів

Проект кухні з дерева від майстерні Комодіно

Дерев’яна кухня Львів на замовлення

Майстерня Komodino виготовляє кухні з натурального  дерева під ваші побажання та можливості. Ми – группа досвідчених спеціалістів, працюючих на власних виробничих потужностях. А це означає, що виготовлення меблів відбувається без посередників. Ми цінуємо свою репутацію і виробляємо меблі, які стають гордістю, надаючи гарантію на кожен виріб. Ми любимо своїх клієнтів, стаючи з ними добрими друзями.

Наші майстри із задоволенням створять 3D проект вашої дерев’яної кухні (з виїздом на об’єкт для замірів), враховуючи ваші побажання, ідеї та можливості. Ми беремось за проекти будь-якої складності та конфігурації.

Відтепер Komodino представляє свої роботи в соціальній мережі Facebook! Заходьте на сторінку, щоб бути в курсі самих свіжих новин!

Більше інформації про виготовлення дерев’яної кухні, ціни та фото у Львові та ціни ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)