Сходи “гусячий крок” на замовлення від Komodino

Сходи “гусячий крок” або “гусячі лапки” – екстра компактний варіант. Такі конструкції монтуються в приміщеннях з малими габаритами, де потрібно облаштувати комфортний перехід на других поверх.

“Гусячі” сходи мають характерну особливість – збільшений кут нахилу і зрізані в одну сторону ступені. Підйом і спуск по таких сходах ведуться за певною схемою, через зрізану форму вставати можна тільки на певну сторону сходинки. Конструкція дозволяє заощадити 30%-70% площі першого поверху.

Досвідчені майстри Комодіно оперативно розроблять індивідуальний проект сходів на другий поверх, запропонують 3D модель, виходячи із заданих параметрів приміщення та ваших побажань.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Приклади сходів “гусячі лапки” від Комодіно

Модульні сходи “гусячий крок” на замовлення (Львів)

Сходи цього типу можуть бути прямими або поворотними на:

  • косоурах;
  • тятивах;
  • больцах.

При використанні опори на косоурах сходи спираються на спеціально випиляні виступи в несучих балках. Опори перил при цьому встановлюють на самих сходах. Форма косоурів для сходів «гусячий крок» досить складна, з різним профілем виступів.

Сходинки з тятивами встановлюються в пази до бокових балкок – тятивів, глибина паза при цьому становить 20-30 мм.  Для більшої міцності сходи на тятивах стягують за допомогою металевих чи дерев’яних тяжів, розташованих під сходами. Перила в такій конструкції сходів кріплять на тятивах, приміряючи за місцем балясини і зрізуючи їх під кутом.

Больці – самонесучі елементи, що стягують ступені і приймають навантаження. Їх розташування залежить від форми сходинок, і в цілому така конструкція сходів є досить складною для самостійного проектування.

Особливості виготовлення сходів типу “гусячий крок”

Сходи, як правило, ми виготовляємо з деревини: сосни, бука, дуба. Товщина щаблів становить не менше 36 мм, а ширина в широкій частині – 30 см Розміри вузької частини вибираємо в залежності від кута нахилу сходів так, щоб вона не перекривала розташовану нижче сходинку, але при цьому мала достатню міцність для того, щоб її можна було закріпити на опорах.

Загальна ширина сходів повинна дозволяти зручно пересуватися по ній одній людині, при цьому робити її надмірно широкої не потрібно, щоб не довелося при підйомі та спуску робити занадто великі кроки. Оптимальна ширина сходів «гусячий крок» – 60-80 см. Проте всі заміри майстри Комодіно роблять, виходячи із конкретних (індивідуальних в кожному домі) параметрів приміщення.

Сходи “гусячий крок”, змовити які можна у Львові напряму від виробника, прекрасно справляються зі своїм основним завданням: забезпечення комфортного і безпечного переміщення на висоту іншого рівня при мінімальному використанні площі під всю конструкцію. Тому найчастіше в ролі іншого рівня виступають рідко відвідувані приміщення будинку: мансарда, бельетаж, підвал або на горище.

Більше інформації про виготовлення дерев’яних сходів “гусячий крок”, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)