Шафа купе від Komodino

Шафа-купе – невід’ємний атрибут будь-якого житла, який допомагає організувати та сховати величезну кількість речей, не захаращуючи площу. Дана шафа-купе спланована таким чином, щоб одночасно поєднати та розмежувати зону спальні та перепокою. Корпус має двостороннє призначення, де можна зберігати верхній одяг та мати велике дзеркало на вході, та повноцінну містку шафу з іношої сторони. Практичне та розумне рішення для невеликого приміщення.

Купити шафу-купе Львів

Розміри – 2500х1400х700 мм
Корпус – ламіноване ДСП (дуб приморський білий)
Двері дзеркальні 
Термін виготовлення – 21 день

Детальні фото проекту 

Купити шафу-купе Львів

Дзеркальна шафа-купе дозволяє візуально збільшити простір кімнати та водночас вмістити велику кількість речей. Сьогодні це один з найпопулярніших видів корпусних меблів. Наші спеціалісти розробляють не тільки стандартні проекти, але і цікаві рішення для оптимізації корисної площі приміщення, адже ми розуміємо, що купити шафу-купе Львів хочеться з максимальним функціоналом.

Даний проект меблів поєднує в собі як зручність експлуатації, так і відмінне стильове рішення. Економія місця, місткі секції шафи, дзеркальні двері купе – це оптимальний варіант для приміщеня типу студіо. Надійний ламінований ДСП – компроміс між ціною та довговічністю меблів.  Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи!

Більше інформації про виготовлення шафи-купе на замовлення, ціни та фото у Львові та ціни ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)