Шафи-купе дзеркальні на замовлення від Komodino

Дзеркальні двері для шафи-купе використовуються для надання невагомості та розширення простору кімнати. Як і все геніальне, це дуже проста, але ефективна ідея. Майстри Комодіно пропонують дво-, три-, чотиридверні шафи-купе з дзеркальним фасадом в самих різних модифікаціях моделі.

Ми знаємо як зекономити кожен сантиметр корисної площі і зробити вишукані меблі. Шафи-купе з дзеркальними фасадами виглядають дуже елегантно і надають приміщенню більшого обсягу, збільшують простір. Особливо це актуально для невеликих приміщень, а для прихожих – таке рішення просто знахідка!

Сучасне декоративне оформлення дзеркал вкрай різноманітно. Це і лазерне гравірування, піскоструйне оброблення і матування, і вітражі, і тонування. Одним словом – на будь-який смак і колір.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Приклади шафи-купе з дзеркальним фасадом від Комодіно

Шафи-купе дзеркальні на замовлення Львів

Купити дзеркальні двері для шафи-купе – просто та водночас треба враховувати деякі нюанси. Наприклад, монтаж дзеркальних дверей по діагоналі візуально змінює конфігурацію кімнати, робить простір складніше і об’ємніше. А дзеркальні шафи-купе, вбудовані навпроти один одного створюють ефект нескінченності, а підсвітлення його багаторазово підсилює.

Варіанти художнього оформлення дзеркальної шафи-купе різноманітні та цікаві:

  1. Фацет – це один із способів обробки кромки дзеркала, при якому знімається фаска під певним кутом. Фацет може бути різної ширини – від 10 до 50 мм. Фацет робить із звичайного дзеркала або скла завершений виріб, який, граючи своїми гранями, прикрасить будь-який інтер’єр.
  2. Мозаїка – ще один спосіб створення зображення або орнаменту. Для мозаїки найчастіше вибирають елементи у формі квадрата, трикутника, ромба. Але також можна використовувати велику кількість інших варіанті.
  3. Художнє матування – нанесення малюнка з використанням двох видів шаблонів – плівкових та металевих. При цьому технологія дозволяє нанести малюнок як на лицьову частину, так і на амальгамі, тобто він буде знаходитись на внутрішній стороні.

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи!

Більше інформації про шафи-купе дзеркальні на замовлення Львів ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)