Тумби під телевізор на замовлення

Сучасна тумба під телевізор – многофункціональний предмет меблювання вітальні, який дозволяє ергономічно та естетично привабливо розмістити техніку в кімнаті. Майстри Комодіно із задоволенням виконають замовлення під ваші смаки, розміри та можливості, використовуючи якісні МДФ, ДСП матеріали, а також натуральне дерево (бук, ясень, дуб, черешня, вільха, тік та ін).

Komodino працює на власному виробництві. В ціну індивідуального проекту входять тільки матеріали та робота майстра.

Дизайн-проекти тумби 

Тумба під ТВ на замовлення: особливості вибору

При виборі ТВ-тумби, в першу чергу потрібно оцінити розміри приміщення і телевізора. Зазвичай для не дуже великих приміщень ідеально підійдуть полки, а також компактні тумби і стійки. А ось якщо ви бажаєте встановити свій телевізор у велику вітальню або інше приміщення з малою кількістю меблів, то краще віддати перевагу багатофункціональним тумбам.

Як і будь-які інші меблі для вітальні, тумба під телевізор на замовлення може бути виготовлена ​​з таких матеріалів, як дерево, ДСП, МДФ, прикрашена шпоном, склом. Вона може виконувати різні функції. І якщо ваш телевізор буде висіти над тумбою на стіні, на ній можна розмістити додатковий необхідний для перегляду інвентар, такий, як 3D окуляри, навушники, пульт, DVD плеєр і інші необхідні речі.

Розмір повинен забезпечувати хороший доступ до підключення різної апаратури, а також давати можливість розмістити необхідні кабелі, щоб вони не псували зовнішній вигляд кімнати.

ДЕТАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПРО ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи!

Більше інформації про виготовлення тумби від телевізор для вітальні, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)