Меблева стінка на замовлення

Меблева стінка на замовлення – це можливість створити ексклюзивний інтер’єр, який не буде схожий на сотні інших. При певній конструкції меблева стінка може служити і книжковою шафою, і підставкою під телевізор, а також з її допомогою можна умовно розділити одну кімнату на дві просторі зони для відпочинку і роботи.

Якщо ви хочете, щоб меблева стінка не тільки прикрашала вітальню, а ще була практичною, функціональною та сучасною, її варто зробити під індивідуальний дизайн.

Майстри Komodino розробляють детальний 3D проект з урахуванням ваших побажань та можливостей!

Дизайн-проекти меблевих стінок у вітальню

Меблеві стінки на замовлення – критерії вибору

При виготовленні меблевих стінок на замовлення майстри Komodino використовують тільки кращі матеріали і фурнітуру. Стінка, може бути як модульною, так і цілісною, поєднувати в собі кілька кольорів і матеріалів фасадів.

Дизайн меблевої стінки на замовлення є чи не найважливішим моментом при проектуванні. Це пов’язано з тим, що вітальня зазвичай є “обличчям” всього житла. Тут часто приймають гостей і відпочивають домогосподарі. Загалом в більшості випадків проводять більшу частину свого часу. Тому так важливо, щоб дизайн вашої стінки був привабливим і оригінальним.

Поряд з дизайном, не менш важливими критерієями є функціональність і практичність. Тому майстри Комодіно прикладають максимум зусиль, щоб створити гарний зовнішній вигляд, продумати і організувати найкращим чином внутрішній простір меблевої стінки. Для ефективного вирішення такого завдання наші спеціалісти використовують сучасну фурнітуру, щоб підвищити комфорт користування гарнітуром.

Детальна консультація про виготовлення меблів

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи!

Більше інформації про виготовлення меблевих стінок для вітальні, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)