Кухні Львів МДФ рамкові

Кухні, створені на замовлення, – оптимальний вибір для всіх, хто прагне зробити унікальні меблі, ідеально пасуючі до дизайну кімнати, а головне – якісні! Майстерня Комодіно – группа досвідчених спеціалістів, працюючих на власних виробничих потужностях. А це означає, що виготовлення меблів відбувається без посередників.

Кухня з рамковим МДФ фасадом

Проект кухні Комодіно з МДФ рамковим фасадом

Ми цінуємо свою репутацію і виготовляємо кухні, які стають гордістю, надаючи гарантію на кожен виріб. Наші спеціалісти із задоволенням створять 3D проект вашої кухні (Львів та область), враховуючи ваші побажання, ідеї та можливості. Ми беремось за проекти будь-якої складності та конфігурації.

Фото кухні МДФ з рамковим фасадом

Зовнішній фасад – МДФ рамковий Super Profil Колір фасаду – дуб шамоні темний
Матеріал  корпусу –  ДСП ламіноване Колір корпусу – ровере трюфель
Матеріал стільниці – постформінг  Фурнітура – GTV Versalite Plus
Колір стільниці – дуб сонома Цоколь – так
Термін виконання 21 день

Виготовлення кухні Львів

Кухні з рамковим фасадом МДФ – чудове поєднання якості, стилю та ціни. Такі кухонні гарнітури показують високу стійкість при експлуатації до умов підвищеної вологості, перепадам температур, а також є ударостійкими. Вам не потрібно прикладати багато зусиль для прибирання, адже МДФ є практичним матеріалом.

Також МДФ значно має велику щільність, відрізняється міцністю і має приємну ціну у порівнянні з натуральним деревом. Крім того, вставкою рамкових фронтів може бути не тільки МДФ, але і скло. Такі фасади є практичними у використанні, вони добре підлягають ремонту у випадку механічних пошкоджень. Вам не доведеться цілком міняти фасад, достатньо лише часткової заміни.

Величезний вибір текстур та кольорів допоможуть вам у створенні кухні своєї мрії. Майстри Комодіно з радістю допоможуть в цьому! Створюємо унікальні 3D проекти, впроваджуємо лише розумні рішення!

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи та надихатись!

Більше інформації про виготовлення кухні з МДФ фасадом, ціни та фото у Львові та ціни ви можете отримати по телефону.

Дзвоніть!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)