Кухні МДФ рамкові від Komodino

Кухні МДФ рамкові – рішення для тих, хто прагне поєднати практичність та вишуканість. Такий підхід гарантує найбільш широку різноманітність дизайнів вашої кухні. Майстри Комодіно із задоволенням втілять ваші ідеї в життя!

Чому варто купити Кухні МДФ рамкові ? 

  1. Кухня, виконана з рамковими МДФ фасадами, виглядає дорого, сучасно і стильно.
  2. Цей матеріал бездоганно поєднує в собі зручність, надійність, естетичність і гігієнічність.
  3. Рамковий фасад має вищі екологічні характеристики порівняно з фасадами з використанням деревної стружки.
  4. Якість вигідно відрізняє рамковий профіль, приміром, від плівкового матеріалу. Ці фасади мають великий показник зносостійкості і стійкості до гранично високої температурі, пару, вогкості і процесу вицвітання.
  5. Ще один плюс рамкових фасадів – це відсутність проблеми, пов’язаної з нестандартними розмірами. Профіль підходить для монтажу досить складних конструкцій.

Кухні МДФ рамкові від Комодіно

Кухні МДФ рамкові на замовлення Львів

Велика палітра різноманітних кольорів, відтінків і модифікацій дизайну, дозволяє враховувати всі вимоги клієнта, створити унікальну композицію.

На відміну від інших меблевих фасадів, з цим типом матеріалу можна створити різні дизайни, оскільки саму вставку всередині рамкового фасаду можна комбінувати, вибираючи при цьому різні декори. Наприклад, за допомогою профілів різного типу можна отримати фасади, які абсолютно один на один не схожі. Асортимент відтінків дасть можливість фантазувати і підбирати ті варіанти, які ідеально підходять для Вашого інтер’єру й отримати дуже цікавий дизайн кухні.

Майстри Komodino пропонують виготовлення сучасних кухонь, виключно під ваш смак та інтер’єр приміщення. Ми розробляємо 3D проект з розумним плануванням, аби господині було максимально зручно. Ергономіка, якісні матеріали та перевірені досвідом комплектуючі – це запорука 100%  результату.

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи!

Більше інформації про виготовлення кухні МДФ рамкової, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)