Кухня з дерева на замовлення

Кухня з натурального дерева на замовлення – кращий варіант з існуючих, оскільки такий гарнітур гарантує тривалість експлуатації, екологічність та вишуканий вигляд.

Komodino спеціалізується на виготовленні кухонь з дерева у м. Львів за індивідуальними проектами. Ми маємо власне виробництво і працюємо з кращими матеріалами: дуб, черешня, ясень, вільха, сосна, береза, бук тощо.

Нижче представлений проект кухні з детальними характеристиками.

Кухня з дерева на замовлення

Зовнішній фасад – дерево (дуб) власного виробництва Колір фасаду –  тонований дуб
Матеріал  корпусу – ДСП шпоноване; ДСП ламіноване Висувна галерея
Матеріал стільниці – постформінг Карниз власного виробництва (дуб)
Стільниця –  Arpa Фурнітура – Häfele
Термін виконання 50 днів

Кухня з дерева на замовлення: фото проекту

Кухня з дерева на замовлення

Кухня – центральне місце в будинку. Місце зустрічі родичів, друзів і членів родини. Тут зустрічають свята і відзначають важливі події. Мода на різні стилі кухонь може змінюватись постійно, але класичні кухні з масиву дерева актуальні в будь-який час.

Дерев’яні фасади і корпуси для кухні мають ряд переваг перед іншими матеріалами. Основні з них — екологічність матеріалів і понад 20 років строку служби. Такі гарнітури виглядають солідно та благородно. Крім того, дерево – це екологічно чистий і безпечний для здоров’я матеріал, який не викликає у людини алергічних реакцій.


Натуральне дерево здатне гармоніювати з усіма стилями інтер’єру, що робить його абсолютно універсальним матеріалом, а зовнішній вигляд, вишуканість і розкіш масиву надає приміщенню аристократичний акцент.

Щоб ваша кухня з натурального дерева на замовлення прослужила не один десяток років, ми в обов’язковому порядку покриваємо фасади декількома шарами лаку, що захистить матеріал від виникнення гнилі, розвитку грибка, механічних пошкоджень і допоможе зберегти первинну структуру дерева.

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи! Більше інформації про виготовлення кухні з дерева у Львові, ціни та фото ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш дзвінок!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)