Кухні без ручок

Кухні без ручок або з фрезерованою врізною ручкою – остання модна тенденція. Дійсно, це дуже стильне, зручне рішення, особливо для дрібногабаритних квартир, дуже сучасно і інноваційно. Шухляду можна висунути одним легким дотиком, а значить, господині буде зручніше і простіше працювати на кухні.

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент якісних фасадів кухні без ручки, серед яких не стане проблемою знайти оптимальне рішення для своєї кухні.

Приклади виготовлення кухні без ручок

Виготовлення кухні без ручки Львів

Тож завдяки чому кухні без ручки стають настільки зручними та функціональними? Майстри Komodino працюють тільки з відомими перевіреними часом та досвідом технологіями, а саме:

Tip-On – технологія, яка забезпечує відкриття фасадів при одному дотику, а закрити можна легким натисканням. Такі розробки ідеально вписуються в масу дизайнерських рішень. Працює без підключення до електроприводу, а за рахунок магнітів і пружин. Встановлюється така фурнітура на будь-які матеріали – дерево, МДФ, ДСП, метал.

Servo-Drive – це, мабуть, найвідоміша система відкривання «розумних кухонних меблів» від компанії Blum. Працює по принципу електричного приводу, який може встановлюватись на кілька модулів. Всі ці розробки можна використовувати в комплексі для отримання  комфортного ефекту.

Hettich Push-to-Open – простий і універсальний механізм, тому що встановлюється без складного професійного монтажу і не потребує електроприводу, оскільки основою служать пружини і магніт, як і в системі Tip-On. Серед пропозицій виробника Hettich є система електроприводних відкривання фасадів Easys. Вона реагує на будь-які дотики – пальцями, кистю, ногою.

Більше інформації про виготовлення кухонного гарнітура з глянцевим фасадом, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)