Корисні аксесуари для наповнення шафи-купе

Наповнення шафи-купе на замовлення – це найбільш важливий аспект зручності використання. Уникнути безладу, а інколи й повного хаосу можна завдяки сучасним пристосуванням та аксесуарам, які спрощують життя. Отже, які механізми та органайзери дійсно корисні для шафи-купе?

Аксессуари для шафи купе

Пантограф або гардеробний ліфт

Це спеціальний механізм, який дозволяє легко опускати та піднімати штангу з вішаками. Пантограф дозволить раціонально використати внутрішній простір шафи та забезпечить легкий доступ до всіх речей (особливо, якщо вони знаходяться під стелею). Один рух – і одяг, немов за помахом чарівної палички, опускається до вас.

аксесуари для наповнення шафи-купе

Висувний вішак для краваток та ременів

Краватки – обов’язковий атрибут чоловічого гардеробу, який потребує особливого зберігання. Дуже зручно, коли всі вони знаходяться в легкому доступі та розвішані вертикально (так можна краще розглянути кожну краватку і швидко обрати потрібну). Тому вішак для краваток та ременів користується популярністю, хоча такий механізм здорожчує шафу-купе. Завдяки спеціальному кріпленню конструкція легко висувається, не займає занадто багато місця в шафі.

Висувний вішак для краваток та ременів

Лотки та органайзери

Актуальні сьогодні пристостування, які зручно розділяють шухлядку на багато секцій. Простір можна використовувати максимально ефективно, підібравши відповідне наповнення.

Органайзер для шафи

Брючниця

Ще один корисний аксесуар, який дозволяє економити простір шафи та охайно зберігати брюки. Може кріпитись зверху секції або ж висуватись по центру. В будь-якому випадку це оптимальне рішення для зберігання речей в шафі, яке заощаджує простір та не дає одягу зім’ятись.

Брючниця для наповнення шафи купе

Висувні полки для взуття

Добре рішення для зберігання взуття, особливо якщо ваш передпокій не має достатніх габаритів. Полки можуть бути пластиковими або металевими, статичними або висувними. Оптимальне рішення – багаторівнева полка з висувним механізмом. Вона зручно розташується в шафі-купе і дозволяє компактно розмістити взуття.

Висувні полки для взуття

Прасувальна дошка

Вбудована прасувальна дошка дозволяє розгладжувати білизну, не відходячи від шафи. Дуже зручно та заощаджує місце. У більшості моделей є система регулювання, яка дозволяє господині підібрати оптимальну довжину, висоту і кут нахилу. Дошки можуть бути як вертикальні розкладні, так і вбудовані.

Шафа з прасувальною дошкою

Komodino з радістю допоможе вам спланувати зручну шафу-купе, з урахуванням особливостей приміщення та ваших побажань! Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)