Туалетний столик для спальні на замовлення 

Туалетний столик для спальні – атрибут меблювання, який потрібен справжній жінці. Це її власний куточок, де господиня збегірає свої секрети та має комфортно зберігати засоби для краси та гігієни. З такими меблями зручно наносити макіяж, укладати зачіску, доглядати за шкірою обличчя.

Слід підбирати туалетний столик так, щоб по стилю, матеріалу та відтінку він гармоніював з іншими компонентами спального гарнітура. Часто столик йде в комплекті з іншими предметами. Але його можна замовити і окремо, зробивши виразним штрихом в інтер’єрі спальні.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Оберіть туалетний столик і ми виготовимо його!

Туалетний столик для спальні: якого виду обрати?

Туалетний столик поділяється на види залежно від конструкції дзеркала. Цей елемент виконує не лише функціональну, але і декоративну роль, розставляючи акценти в приміщенні.

Трюмо – має одне велике дзеркало, розташоване по центру. Трюмо можна назвати класичним туалетним столиком. Цей варіант підійде жінкам, які віддають перевагу одягатися перед дзеркалом і спостерігати себе в повний зріст. Завдяки великому дзеркалу приміщення візуально розширюється і стає більш світлим.


Трельяж – має три дзеркала, що складаються з широкої центральної частини і вузьких бічних стулок. Така конструкція дає можливість бічного огляду, що особливо важливо при укладанні волосся.


Столик з поворотним дзеркалом – має обертове двостороннє дзеркало (звичайне і збільшувальне), рухомо закріплені на двох опорах. Таке дзеркало значно спрощує нанесення макіяжу та догляду за шкірою.


Консоль – має дзеркало, заховане під стільницею, яке при необхідності піднімається, відкриваючи доступ до ящиків (відкидне дзеркало). Подібна конструкція захищає від пилу дзеркало, але його розмір не може перевищувати ширину стільниці. До того ж, такий столик в «складеному стані» можна використовувати в якості письмового столу і навіть поставити на нього ноутбук.

Нюанси вибору столика

Якщо ви прагнете обрати комфортний та вишуканий туалетний столик для спальні, то не можна нехтувати габаритами. Столик не повинен бути громіздким. Він повинен стояти так, щоб на нього падало природне світло. До нього повинен бути досить зручний доступ. В іншому випадку з помічника він перетвориться в справжню тягар.

Туалетний столик повинен бути містким. Чим більше в ньому буде передбачено відділень і шухлядок, тим простіше буде підтримувати порядок, відокремивши декоративну косметику від прикрас і аксесуарів.

Щоб оцінити, якого обсягу туалетний столик вам знадобиться, складіть свою косметику, парфумерію і прикраси в коробки. Їх кількість підкаже вам, який по місткості обсяг столика вам необхідний.


Більше інформації про виготовлення дерев’яних туалетних столиків для спальні, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)