Приліжкові тумби Львів

Приліжкові тумби довершують інтер’єр спальні. Господарі знають як зручно, коли необхідні речі завжди зберігаються під рукою. Крім лампи на тумбочці вдало розташуються книжки, журнали, будильник, планшет, прикраси та ін. До того ж всі тумби мають висувні ящики, в яких можна зручно зберігати необхідні дрібниці і засоби особистої гігієни.

На відміну від громіздких меблів, компактна тумба дозволяє заощадити простір, при цьому речі знаходяться на відстані витягнутої руки. Цим забезпечується легкий доступ до потрібного предмету. Ми пропонуємо якісні приліжкові тумби купити під власне замовлення. Майстри Комодіно розроблять індивідуальний ескіз та виготовлять вишукані МДФ, ДСП або дерев’яні меблі під ваші бажання.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Дизайн-проекти виготовлення приліжкових тумбочок

Приліжкові тумби Львів

Тумби завдяки своїй компактності і практичності, завжди будуть відмінним рішенням щодо збільшення рівня комфорту у вашій спальні.

Як обрати приліжкову тумбу?

У нас ви можете замовити тумби у будь-якому стилі:

  1. Класичний – суворі симетричні форми, мінімум декору, стримані тони. Матеріал – різноманітні породи дерева, МДФ, ДСП.
  2. Бароко/рококо – криволінійні форми (звивисті ніжки, гнуті фасади), велика кількість декору, пастельні відтінки. Матеріал – цінні породи дерева, наприклад, горіх.
  3. Модерн – плавні обтічні форми, багатий декор, нестандартні рішення. Матеріал – дерево або МДФ.
  4. Хай-тек/мінімалізм – прості геометричні форми, відсутність декору, чорні і світлі тони.
  5. Кантрі/прованс – прості форми, стриманий декор, пастельні тони. Матеріал – прості породи дерева: сосна або береза.

Оснащення приліжкової тумби – запорука комфорту

Задля того щоб тумба виконувала не тільки естетичну, але й практичну функцію, майстри Комодіно пропонують цікаве оснащення тумби:

  1. Полиці і ящики – дозволяють зберігати різні речі. Для дрібних речей, книг, планшета підійдуть моделі з відкритими полицями. Якщо ж передбачається зберігати білизну або одяг, то краще вибрати приліжкові тумби, купити які треба одразу з ящиками або полицями, закритими дверцятами.
  2. Поворотний/висувний столик – збільшує корисну площу тумби і підвищує комфорт її використання (наприклад, зручніше діставати предмети, перебуваючи в ліжку).
  3. Ніжки. Можуть бути як регульованими, так і нерегульованими. Регульовані ніжки надають стійкість тумби на нерівній підлозі.
  4. Коліщатка – перетворюють стаціонарну тумбу в мобільну, що значно полегшує її переміщення. Такий варіант актуальний при частому прибиранні підлоги або зміні обстановки в кімнаті. Приліжкові тумби, купити які можна інливідуально під свою спальню, оснащуються за бажанням замовника.
  5. На сьогоднішній день популярні моделі, які мають ящик, нішу для книг і поворотну стільницю. А якщо доповнити таку модель дзеркалом, то її можна перетворити на повноцінне трюмо.

Більше інформації про приліжкові тумби Львів, ціни та фото ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)