Ліжко дерев’яне Львів

Виготовлення ліжка на замовлення – важливе і приємне завдання водночас. У будь-якій спальні ліжко є не тільки головним предметом меблів, але і координаційним центром простору. Саме навколо спального місця будується вся концепція дизайну кімнати для сну та відпочинку. Від того як буде виглядати ліжко залежить значною мірою інтер’єр приміщення, а від того, як воно виконує свою функцію, безпосередньо залежить наше самопочуття, якість сну, а значить і стан здоров’я.

Враховуючи, що третину свого життя ми проводимо уві сні, підійти до вибору головного предмета для забезпечення міцного і глибокого сну, необхідно з усією серйозністю. Ви зможете заощадити на інших предметах меблів, декорі і навіть обробці приміщення, але для повноцінного відпочинку потрібне хороше ліжко.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Приклади виготовлення ліжка від Комодіно

Ліжко дерев’яне Львів

Ліжка виготовляються з дерева, ДСП і МДФ. Всі матеріали відрізняються за ціною. Класичний і найдорожчий варіант, звичайно ж, дерево. Красивий, елегантний, екологічно чистий матеріал.

За дерев’яними слідують ліжка з МДФ – це красиві, екологічно чисті меблі, які не бояться вологи і перепадів температури. Завдяки різноманітності кольорів, ліжко на замовлення з МДФ зовні може не відрізнятися від дерев’яних ліжок.

Ліжко на замовлення з ДСП – найдемократичніший варіант. Досить міцний і красивий.

По розмірам ліжка поділяються на: односпальні, півтораспальні, двоспальні. Також вони можуть бути одноярусними і двоярусними. Для малогабаритних квартир зручним варіантом є розкладні диван-ліжка розкладні крісла-ліжка.

Більше інформації про ліжко дерев’яне Львів, ціни та фото ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)