Вбудовані шафи-купе Львів від Komodino

Вбудовані шафи-купе (Львів) — це ергономічні меблі з великими внутрішніми об’ємами. Підходять для малогабаритних квартир, оскільки майже не займають місця і навіть вивільняють його, позбавляючи від зайвих меблів і збільшуючи зоровий об’єм за рахунок дзеркал.

Особливості вбудованої шафи купе (Львів)

Головним достоїнством вбудованих шаф є ідеальна підгонка деталей корпусу до стін, підлоги і до стелі приміщення. Завдяки цьому роками не скупчується пил у важкодоступних місцях – на даху і за задньою стінкою шафи. Крім цього меблі, встановлені без зазорів і щілин, виглядають більш естетично.

До плюсів саме цієї конструкції також можна віднести повне використання відведеного простору. Вбудована шафа може бути зібрана в самому незручному місці квартири і мати будь-який розмір.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Приклади вбудованих шаф-купе від Комодіно

Вбудовані шафи купе Львів

Переваги використання вбудованої шафи-купе:

  1. Універсальність. Вбудована шафа-купе підійде до будь-якого інтер’єру, будь-якого дизайнерського стилю. Його можна встановити в передпокої, спальні, дитячій кімнаті або кабінеті.
  2. Велика місткість. Під зберігання в шафі-купе використовується весь обсяг, відведений під нього, у всіх напрямках (глибина, ширина, висота).
  3. Багатофункціональність. В шафах такого типу можна зберігати все, що завгодно – починаючи від одягу і книг, і закінчуючи предметами побутової техніки.
  4. Підходить для вузьких приміщень. Одна з переваг вмонтованих шаф-купе – можливість вмонтувати їх навіть дуже вузькі місця в квартирі. Розсувні двері не будуть “з’їдати” простір.
  5. Зонування. З допомогою такої шафи можна розділити кімнату або квартиру студійного типу на функціональні зони. При цьому легко створити ілюзію ізольованості приміщення.
  6. Звукоізоляція. Якщо Ви плануєте розділити кімнату на 2 частини шафою купе, купити яку можна у майстерні Комодіно, то вбудований варіант постане без щілин і зазорів, тим самим покращуючи звукоізоляцію між кімнатами.
  7. Економія на матеріалах. Оскільки у вбудованих меблів не використовуються великі панелі зовнішнього каркасу (дах, підлога, бокові), це відчутно впливає на кінцеву вартість виробу. Якщо шафа купе встановлюється в нішу, то зазвичай ставляться двері купе на весь проріз від стіни до стіни, за ними монтується внутрішнє наповнення. Необхідність у наявності зовнішнього каркаса при цьому відпадає.

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи!

Більше інформації про виготовлення вбудованої шафи купе Львів , ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)