Комбіновані шафи-купе Львів

Саме шафи купе з комбінованими дверима відкривають набагато більше можливостей для польоту дизайнерської фантазії. Це можуть бути дзеркала, панелі ДСП, скло звичайне і матове, панелі з малюнками та фотодруком, і багато іншого.

Майстри Комодіно створять ідеально  красиві та фукціональні меблі для вашої оселі. Працюємо на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Дизайн-проекти шафи-купе з комбінованим фасадом

Комбіновані шафи-купе Львів

Головний «козир» комбінованих дверей для шафи-купе – це, звичайно ж, естетика. Завдяки широким можливостям комбінації матеріалів, форм, кольору можна створювати ексклюзивні дизайнерські рішення.

Ще один важливий плюс комбінованих фасадів шафи-купе – висока ремонтопридатність. Якщо пошкодиться окремий сегмент (наприклад, трісне скло або подряпається ДСП), його можна без проблем замінити на новий – і не доведеться купувати нові двері. У випадку з цільними фасадами з одного матеріалу таке неможливо.

Варіанти комбінування фасадів дверей шафи-купе

По конструкції комбіновані фасади можна розділити на кілька груп:

  1. Класичні. Це суцільні фасади з листів ДСП під дерево, а також дзеркальні дверцята. Вони комбінуються в різних поєднаннях.
  2. Геометричні. У цьому випадку фасади дверей шафи-купе складаються з окремих прямокутників, які можуть бути оформлені склом, дзеркалом або ДСП. Тут можливі різні комбінації оздоблювальних матеріалів, все залежить від ідеї дизайнера.
  3. Діагональні. На фасаді є металеві профілі, що розділяють його на частини, спрямовані під кутом один до одного. Як і в геометричному варіанті, можливе поєднання різних матеріалів при обробці фасаду.
  4. Секторні. Профілі поділяють фасад на окремі клітини, кожна з яких оформляється у відповідності з дизайнерськими ескізами.
  5. Хвильові. Замість прямолінійних профілів використовуються криволінійні, що дозволяє розділити фасад м’якими, плавними лініями.

Чому варто довірити справу Комодіно?

Наші дизайнери мають великий досвід розробки ексклюзивних проектів будь-якої складності, усі замовлення виконуються кваліфікованими майстрами на сучасному професійному обладнанні. Ми гарантуємо виконання замовлень у строк і приємні ціни на двері купе.

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи!

Більше інформації про виготовлення шафи-купе з комбінованим фасадом, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)