Вішалки в коридор на замовлення від Komodino

Передпокій – важливе місце в будинку, від правильного облаштування якого залежать ваш щоденний комфорт і перше враження гостей. Настінна вішалка в коридор – незамінний атрибут у будь-якій прихожій. На відміну від гардероба, вішалка не захищає речі від пилу і сторонніх поглядів, але займає значно менше місця.

Ми виготовляємо вішалки з натуральної деревини (бук, тік, дуб, горіх, черешня, сосна, вільха), а також якісного МДФ та ДСП. Майстри Комодіно створюють оптимальні проекти вішалок, виходячи з ваших смаків та можливостей.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Приклади вішаків для прихожої 

Вішалки в коридор: ціни, фото від виробника

Настінні вішалки в коридор являють собою окремі гачки або панель з гачками, прикріплені безпосередньо до стіни. Компактна і дешева модель, яка не займає місця на підлозі – хороший вибір для малогабаритної передпокою.

Настінна вішалка в коридор може доповнюватися дзеркалом і полицею для головних уборів або поєднуватися з взуттєвою тумбою – в результаті виходить повноцінне трюмо (корпусний варіант). В комплект може входити і банкетка – на ній зручно одягати взуття.

Настінні моделі є найбільш популярним типом вішалок, представленим у безлічі варіантів: вішалки з гачками в один/декілька рядів, штангою для плічок, з відсіком для ключів, парасоль та інших дрібниць.

Переважна більшість вішалок мають лінійну форму. У той же час можна зробити кутові варіанти для економії місця. Кутові вішалки не поступаються в функціональності стандартним моделям – вони також оснащуються полицею для головних уборів, гачками для парасольок, ключів.

Більше інформації про виготовлення вішалки в коридор, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)