Столи для балкону Львів

Ще донедавно українці навіть і не замислювалися про те, як облаштувати балкон чи лоджію: ці приміщення, як правило, служили виключно у вигляді складу непотрібних речей і закруток. Сьогодні ж балкон все частіше починають використовувати в якості самостійної кімнати, яка також вимагає гідного функціонального і декоративного облаштування.

Стіл для балкону перетворить невеличке приміщення в затишну робочу зону. Ви можете додати зверху навісні шафки чи полиці для зберігання необхідної документації, книг, папок тощо. Природнє освітлення сприятиме комфортній роботі та навіть діти зможуть робити домашні завдання без шкоди здоров’ю.

Майстри Komodino створять індивідуальний 3D проект для вашого балкону, виходячи з побажань та можливостей. Виїзд спеціаліста на заміри безкоштовно.

Тумби і столи для балкону Львів: ціни, фото від виробника

При грамотному підході при склінні, гідроізоляції, утепленні, оздобленні балкона і його дизайнерського оформлення, можна не тільки збільшити загальний метраж квартири, а й зробити досить функціональну кімнатку, в якій можна відпочити після насичених трудових буднів. Функціональні меблі, а саме столи в тумби для балкону, – саме те, що дозволить перетворити лоджію на цікаве місце в домі.

Майстерня Комодіно – группа досвідчених спеціалістів, працюючих на власних виробничих потужностях. А це означає, що виготовлення меблів відбувається без посередників. Ми цінуємо свою репутацію і виробляємо меблі, які стають гордістю, надаючи гарантію на кожен виріб.

Більше інформації про виготовлення тумб і столів, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)