МДФ кухня на замовлення

Кухня з МДФ фасадом – це практичне та довговічне рішення для тих, хто прагне затишку. Такі фасади набрали свою популярність, насамперед, за функціональність і естетичний вигляд, а також приємну цінову політику.

Майстри Komodino пропонують виготовлення сучасних кухонь, виключно під ваш смак та інтер’єр приміщення. Ми розробляємо 3D проект з розумним плануванням, аби господині було максимально зручно. Розглянемо проект МДФ кухні на замовлення з фарбованим фасадом.

Характеристики проекту

Фасад – МДФ фарбований матовий RAL 9003 Фурнітура – GTV Versalite Plus, GTV Prestige, Blum Aventоs HF
Матеріал  корпусу – ламіноване ДСП Kronospan Гарантія – 12 місяців
Стільниця – Swiss Krono 3273 Дуб Каньон Термін виконання – 35 днів

ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ


ПРИКРІПИТИ ФАЙЛИ

Завантажте файл, якщо у вас є планування
Отримайте кращу пропозицію!

Виготовлення кухні Львів

Модна МДФ кухня на замовлення створює максимальний комфорт і функціональність, виглядає сучасно і може привнести свіжі ноти в будь-який дизайн інтер’єру. Кухні з МДФ – це стильно, благородно і вишукано. Цей матеріал ідеально підходить для створення неповторної концепції в облаштуванні кухонного простору.

Кухні з МДФ, як правило, мають невисоку вартість у порівнянні з масивом деревини або шпонованими фасадами. Крім цього, такі гарнітури володіють презентабельним зовнішнім виглядом. При обробці кухонних плит їм можна надати будь-який дизайн. Кухні з фарбованого МДФ користуються популярністю завдяки тому, що замовник може отримати кухню бажаного кольору і втілити свою мрію.

Більше інформації про виготовлення кухні МДФ фасадом, ціни та фото у Львові та ціни ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)