ДСП кухня на замовлення

Кухня з ламінованого ДСП – це чудовий варіант для сучасного інтер’єру. Переваги такого матеріалу наступні: висока якість, широка колірна гамма, різні формати, товщини, структури поверхні, легкість у догляді. Це важливі аспекти, які приймаються до уваги перед тим, як купити ДСП кухню Львів. Окрім того, ДСП кухні надають інтер’єру вишуканий стильний вигляд, особливо при грамотному поєднанні зі стільницею.

Кухня з ДСП Львів

Деталі проекту ДСП кухні від Комодіно

Зовнішній фасад – ЛДСП SWISS KRONO Колір фасаду і корпусу – світлий беж
Матеріал  корпусу – ламінований ДСП SWISS KRONO Стільниця – 3025 WL дуб сонома
Матеріал стільниці – постформінг Фурнітура – GTV Versalite Plus
Фасад верхніх тумб – матове скло в рамці (алюміній) Вбудована техніка – холодильник, посудомийна машина
Термін виконання 25 днів

Виготовлення ДСП кухні Львів

В даному проекті задіяні недорогі, але якісні матеріали швейцарського концерну SWISS KRONO GROUP. Стільниця виконана за технологією постформінг, що надає їй наступні переваги: стійкість до високої температури, до впливу ультрафіолетового випромінювання, водяної пари, до впливу хімічних речовин (домашні засоби догляду), а також стійкість до подряпин, ударів і стирання.

Плита ЛДСП (ламіноване ДСП) має якісні відмінності, що полягають в незвичайній неоднорідній структурі матеріалу. Плита складається з трьох шарів різної фракції. Кожен шар складається з стружки різного розміру.

Що це дає? Це підвищує міцність при вигині і розтягуванні і збільшує питомий опір відриву верхнього ламінованого покриття. Тріска більшого розміру розташовується всередині плити і утворює амортизуючий шар, що перешкоджає руйнуванню при підвищених навантаженнях. Фракції більш дрібної тріски розташовуються зовні. Щільні зовнішні шари надають плитам прекрасні механічні характеристики і створюють ідеально гладку поверхню.. Це ті переваги, що надихають купити ДСП кухню Львів.

Приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook, щоб бачити свіжі цікаві роботи та надихатись!

Більше інформації, як купити ДСП кухню Львів, ціни та фото ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)