Чому варто замовити кухню з глянцевим фасадом?

Від вибору кухонних фасадів залежить не тільки дизайн інтер’єру, але і практичність кухні, зручність і навіть освітлення. Вишуканий блиск і стильна розкіш глянцевих МДФ фасадів одразу привертають увагу, саме тому глянцеві кухні стали найпопулярнішим трендом сучасних інтер’єрів.

Біла глянцева кухня Львів

Які саме переваги має глянцевий фасад?

  1. Візуальне збільшення кухні. За рахунок здатності глянцю відбивати світло, навіть найменші і темні приміщення візуально стають більш об’ємими і світлішими. Цей ефект дозволяє оптично змінити геометрію простору, додавши світла.
  2. Легкість у догляді. Підвищена стійкість МДФ до механічних впливів і втрати насиченості кольору робить глянцеві фасади більш практичними і довговічними. А гладка поверхня полегшує догляд за меблями.
  3. Необмежений вибір кольорів та стилів. Саме за допомогою глянцевих МДФ фасадів створюються найпопулярніші інтер’єрні стилі: поп-арт, мінімалізм, модерн і класика. Такі кухонні фасади прекрасно поєднуються з іншими меблевими матеріалами, тому їх легко можна обіграти в будь-якому стильовому рішенні. До того ж, ви можете обрати один з тисячі відтінків по стандарту RAL.

Кухні львів глянцеві

Навіть темні тони меблів не будуть виглядати похмуро і громіздко, якщо оформите їх глянцевими фасадами. За рахунок відблисків глянцю темні кольори втратять свою похмурість.

А найбільш ефективно з цим завданням справляється білосніжний глянцевий фасад. Біла глянцева кухня здатна візуально розширити простір в 3-5 разів, а також суттєво збільшити освітлення в кімнаті, навіть в приміщенні з невеликими вікнами.

Єдиний нюанс, якщо у вас в будинку маленькі діти або домашні тварини, то вам варто звернути увагу на глянцеві поверхні з блискучою крихтою або вибрати багатокольоровий дизайн. На однотонній блискучій поверхні чітко видно всі відбитки пальців і волосинки з вовни тварин.


Якщо ви задумуєтесь про вибір куні з глянцевим фасадом, ми з радістю надамо вичерпну консультацію та цінні поради щодо конкретно вашого проекту. Підберемо найкращі матеріали та конфігурацію кухні, розробимо 3D візуалізацію та втілимо ваші бажання і життя! Звертайтесь!

Долучайтесь до нашої спільности в мережі Facebook, щоб бути першим в курсі новин та проектів!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)