10 секретів зручної кухні

Зручність кухні залежить від продуманої системи зберігання продуктів, каструль, посуду, техніки та столових приборів. Технологічні системи та спеціальні шухлядки полегшують клопоти господині. Вам не потрібно буде змучувати себе пошуком речей по всіх шухлядах та полках, якщо заздалегідь продумаєте організацію на кухні.

Сучасні кухонні системи, технології висування та дотягу шухляд додають у вартості кухні під замовлення, але чи справді всі вони потрібні? Отже, представляємо вам топ-10 корисних ідей, які ви можете легко втілити в своїй оселі!

Висувні полки

Висувні полки в кухні під замовлення

Легко та швидко дістатись потрібної сковороди або баняка допоможуть полички, що плавно висуваються по направляючих. Щоб реалізувати цю ідею, потрібно мати простору нижню шафку, в якій без проблем помістяться декілька поличок і предмети першої необхідності на кухні.

Прихована ніша для техніки

Прихована шафка для техніки

Ми звикли розставляти техніку по столах та робочих поверхнях. Але це не зовсім естетично та доцільно. Краще помістити деякі девайси (кавоварку, блендер, міксер, м’ясорубку тощо) в приховану нішу.

Корзини для овочів

Кухні під замовлення

Це спеціальні висувні контейнери з вентиляційними отворами, які чудово пропускають повітря. Так овочі, фрукти та зелень зберігаються довше, не втрачаючи свій свіжий вигляд. А господиня завжди знає, де що лежить і чи не потрібно поновити запаси.

Карго зберігання приправ

Карго для спецій

Спеції завжди зручно тримати на відстані витягнутої руки та бажано десь біля плити. Щоб це реалізувати на кухні, встановіть вузьку висувну шафку з декількома рівнями поличок.

Карго для пляшок

Карго для пляшок

Багато хто й досі зберігає пляшки в холодильнику або на поверхні столів. Але це зовсім не обов’язково. Оцет, олію та соуси можна помістити в спеціальну шафку, що ховається у тумбі. Зручно буде встановити таку конструкцію біля шафи з крупами чи холодильника. Таке рішення пропонує відомий виробник Blum. Metabox – це надійна висувна система, яка забезпечує порядок в кожній шухлядці.

Шафа-пенал

Шафа-пенал для зберігання дрібниць

Окремо стояча шафа-пенал – це чудова альтернатива шухлядам і полкам. У ній легко помістяться різне дрібне начиння: крупи, різні баночки і склянки, соуси, пляшки з олією та інше. Це особливо корисна частина гарнітуру для тих, хто має малогабаритну кухню і цінує кожен сантиметр площі.

Приховані сміттєві контейнери

Висувні сміттєві корзини

В кухні важливо, щоб кожен предмет мав своє місце. Зазвичай, сміттєві корзини стоять під мийкою. Спробуйте поставити систему з викиданням сміттєвої корзини при дотику. Так можна розташувати контейнер в будь якій частині гарнітуру. Можна зробити два бачка – для органічних відходів і для пластику.

Висувна сушилка для посуду

Висувна сушарка для посуду

Багато господинь звикли класти вимитий посуд в сушилку, яка вбудована в верхній шафці. Однак щоразу тягнуться вгору за посудом не зовсім зручно. Замість цього можна використовувати місткі висувні контейнери, які при проектуванні кухні під замовлення вбудовуються в нижніх шухлядах.

Шухляда під мийкою

Шухляда під мийку

Blum пропонує цікаве рішення для зберігання миючих засобів – П-подібну шухлядку, яка розташовується прямо під мийкою. Кухонні губки, ганчірки, мило та ін. завжди у вас під рукою та приховані від сторонніх поглядів. Це дійсно зручно.

Контейнери для сипучих продуктів

Контейнери для сипучих продуктів

Зручно, коли кожен вид сипучих продуктів знаходиться в окремій тарі та ще й зі своєю лопаткою. Таку конструкцію зберігання не складно організувати в домашніх умовах. Виберіть окрему простору шухляду для потрібної кількості контейнерів і розділіть їх. Наприклад, як в системі ORGA-LINE від Blum.

Ми поділились з вами цікавими ідеями розміщення функціональних шухлядок та шаф, які економлять простір і дозволяють тримати кухню в порядку. При плануванні кухні під замовлення та виборі систем зберігання не варто економити на фурнітурі, адже дешеві направляючі і петлі швидко ламаються. Майстри Komodino із радістю допоможуть спроектувати кухню вашої мрії, використовуючи максимум корисних систем та девайсів.

Приєднуйтесь до нашої спільноти у Facebook, аби завжди бути першим в курсі новин та свіженьких проектів!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)