Маленькі гардеробні кімнати на замовлення від Komodino

Гардеробна в дитячій кімнаті – чудовий спосіб організації простору, де дитина зможе комфортно зберігати речі, одяг, іграшки, книжки та ін. необхідні предмети, не створюючи безлад. Наповнення гардеробної системи може бути самим різним, враховуючи необхідну кількість регулюємих полиць, шухляд. Це дуже зручно, коли дитина виростає і змінюється коло інтересів, вам не потрібно змінювати конструкцію меблів: достатньо замінити лише внутрюшню конфігурацію гардероба.

Майстри Комодіно допоможуть створити ідеальний проект гардеробної в дитячу кімнату: врахують індивідуальні побажання замовника, візьмуть до уваги особливості приміщення, створять дитячу гардеробну систему. Замовнику буде наданий детальний 3-D проект.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Приклади виготовлення дитячої грдеробної

Безпека при проектуванні дитячої гардеробної

Наскільки виправдані в дитячій кімнаті гардеробні шафи купе до стелі – питання спірне, адже дитина навіть при бажанні не зможе дотягнутися до верхніх стелажів. Такий підхід логічний у тому випадку, якщо площа квартири обмежена, і ви плануєте розміщувати на верхніх полицях дитячого шафи купе свої речі, які не вмістилися в дорослому вбиральні.

У будь-якому випадку, верхні полиці краще не захаращувати важкими речами, щоб виключити можливість їх падіння при використанні шафи. До того ж діти дуже допитливі, і у них може виникнути бажання залізти на стілець і вивчити вміст недосяжних полиць.

Якщо планується розміщення в дитячому гардеробні шафи невикористовуваних предметів домашнього вжитку, валіз або інших речей, краще замовити гардеробні з закритими верхніми полицями і антресолями, забезпечивши їх замком.

Маленькі гардеробні кімнати для дитячої краще всього замовляти з глухими дверима з цілого ряду причин.

  1. В першу чергу, це рекомендується в цілях безпеки: діти дуже активні, тому в процесі гри можуть зламати скляні двері і поранитися.
  2. Друга причина: щоб навчити дітей акуратно розкладати свої речі, потрібно багато часу і сил, тому візуальна відкритість шафи з поваленим одягомим або іграшками тільки погіршить зовнішній вигляд дитячої кімнати.
  3. Крім цього, вбиральня – улюблене місце гри в хованки, тому не варто позбавляти своїх дітей можливості сховатися в шафі.

Маленькі гардеробні кімнати від виробника

Гардеробні кімнати для дітей будь-якого віку повинні бути максимально міцними і виготовлятися з екологічних матеріалів. Але особливі вимоги пред’являються і до дизайну дитячої вбиральні.

Декоративне оформлення маленьких гардеробних кімнат повинно гармоніювати з інтер’єром дитячої, але потрібно врахувати вік та уподобання самого дитини. Дитяча гардеробна – це його особистий простір, який він має облаштовувати за своїм смаком.

Для найменших дітей зазвичай вибирають шафи яскравих кольорів з аплікаціями. Але якщо ви не плануєте кардинально міняти облаштування дитячої кімнати у міру дорослішання дитини, можна обмежитися більш нейтральними кольорами. Світлі тони рекомендуються для дорослих дітей, інакше доведеться приділяти багато часу догляду за поверхнею шаф купе.

У багатьох випадках діти самі вносять корективи в дизайн шаф, заклеюючи їх фотографіями або плакатами, тому однотонна поверхня дверей і панелей підійде для цього ідеально.

Долучайтесь до нашої спільности в мережі Facebook, щоб бути першим в курсі новин та проектів! На нашому сайті ви можете подивитися фото гардеробних для дітей і вибрати найбільш підходящий для вас варіант як по конструкції, так і по оформленню.

Більше інформації про виготовлення дитячих гардеробних кімнат, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)