Гардеробні шафи для спальні від Komodino

Простора гардеробна в спальні — запорука порядку, бо кожна річ має своє місце. Все на виду, але при цьому акуратно розкладено і розвішано. Під шафу може виділятися окрема невелика кімната, площа якої близько 6-10 м2. Пропонуємо виготовлення максимально містких, ергономічних та естетично вишуканих гардеробних кімнат.

Гардеробна кімната в спальні може використовуватися не тільки для зберігання одягу, туди можна прибрати такі речі, як ковдри, подушки, праска, прасувальну дошку, що звільняє простір квартири від захаращення. 

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Приклади гардеробних шаф для спальні від Комодіно

Гардеробні шафи для спальні від виробника

Комодіно має чималий досвід в виготовленні гаредробних кімнат, як з натурального масиву дерева, так і більш бюджетних матеріалів – МДФ чи ДСП.

Наповнення гардеробної – головна задача, яку варто вирішувати на стадії планування проекту. Для комфортного користування гардеробною у спальні ми радимо встановлювати такі атрибути:

 • трубу для навішування коротких речей на вішалках;
 • трубу для навішування брюк;
 • вішаки для краваток, шаликів та ін.;
 • висувні ящики для білизни на кожну людину;
 • полиці для зберігання одягу;
 • висувні шухлядки з маленькими отворами для зберігання годинників, ременів і прикрас;
 • гачки для сумок або ременів;
 • верхні полицф для валіз і несезонних речей;
 • відкриті модулі для взуття — максимум 2 ряди в глибину;
 • корзинки для речей, що не потребують прасування;
 • дзеркало.

Рекомендації по організації простору гардеробної

 1. Освітлення. Йому треба приділити особливу увагу. Оптимальний варіант – точкові світильники, що дають яскраве розсіяне світло. Освітлення не повинно бути жовтим або йти в інші кольори, щоб можна було об’єктивно оцінити макіяж і поєднання кольорів одягу і аксесуарів.
 2. Вентиляція. У гардеробній кімнаті бажано передбачити вентиляцію. Циркуляція повітря забезпечить захист від неприємних запахів. Особливо актуальна вентиляція в кімнатах, оснащених пральними машинами і сушками для одягу.
 3. Починайте планування гардеробної з високих секцій для довгого одягу. Інші елементи (полиці, ящики, висувні модулі) розподіляються за залишковим принципом.
 4. Глибина стаціонарних полиць не повинна бути більше 100 см. Глибокі полиці краще робити висувними, оскільки довжина руки дорослої людини зазвичай не більше 80 см.
 5. Висувні ящики і полиці не слід робити ширше 90 см із-за можливого прогинання під важкими речами і для хорошої роботи висувних механізмів

Більше інформації про виготовлення дерев’яних, МДФ чи ДСП гардеробних шаф, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону. Долучайтесь до нашої спільности в мережі Facebook, щоб бути першим в курсі новин та проектів!

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)