Гардеробна для мансарди на замовлення від Komodino

Гардеробна на мансардному поверсі – чудовий варіант розумного облаштування нестандартного простору під дахом. Такі меблі створять сучасний інтер’єр приміщення, вдало поєднуючись з багатьма стилями: лофт, еклектика, мінімалізм, модерн та ін.

Для проектування гардеробної шафи майстри Комодіно виїжджають на місце та знімають всі необхідні заміри, після чого створюють індивідуальний 3D проект для вашої оселі.

Працюємо з натуральним деревом (бук, вільха, дуб, ясень, черешня, сосна та ін.), а також МДФ та ДСП. Пропонуємо кращі варіанти під ваш смак та можливості.

Приклади гардеробних для мансарди від Комодіно

Гардеробна для мансарди: ключові переваги

Гардеробна для мансарди – сучасний варіант практичного використання площі під дахом, який до того ж прикрасить інтер’єр мансарди. Які ж переваги в цій ідеї?

  1. Основний поверх будинку помітно розвантажиться від значної частини речей.
  2. Позбавлення від громіздких шаф, тумб і полиць на нижньому поверсі розширить його житловий простір.
  3. Функціональні меблі в мансарді, навпаки, змінять навколишню обстановку в кращу сторону і стануть її стильною прикрасою.
  4. В гардеробній кімнаті всі предмети знаходяться на виду, що рятує від необхідності перекладання купи речей в пошуках потрібної.

Особливості проектування гардеробної на мансарді

Майстри Комодіно спроектують функціональну та вишукану гардеробну шафу на мансардному поверсі, враховуючи параметри приміщення, ваші смаки та побажання.

Деякі поради щодо планування гардеробної під дахом:

  • Якщо приміщення дуже маленьке і в гардеробній є які-небудь дверні конструкції, то в цілях економії простору зручніше використовувати їх не в розпашному варіанті, а з застосуванням розсувного механізму.
  • Створення якісного освітлення – одне з найважливіших завдань облаштування гардеробної. Проникнення природного світла повинно доповнюватися штучними джерелами. Особливо важливо, щоб добре освітлювалася частина кімнати, де знаходиться дзеркало.
  • Щоб від речей віяло свіжістю, а не затхлим запахом, не можна забувати про організацію  системи вентиляції, з допомогою якої буде забезпечено необхідне провітрювання.

Більше інформації про виготовлення дерев’яних, ДСП, МДФ гардеробних для мансарди, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону. Долучайтесь до нашої спільности в мережі Facebook, щоб бути першим в курсі новин та проектів!

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)