Шафи-купе з фотодруком Львів

Виготовлення шафи-купе фотодруком – сучасне рішення, яке звільнює фантазію і дозволяє зробити унікальні меблі, що пасують під створений інтер’єр. Такі шафи стають доповненням стилю, вигідно підкреслюючи вишуканий смак власника, створюючи особливу атмосферу.

Комодіно пропонує каталог шафи-купе з фотодруком на замовлення, безмежний вибір зображень яких дозволить вам гармонійно вписати меблі в будь-який інтер’єр, а використання яскравих фотографій з власного життя допоможе вам створити унікальний дизайн приміщення.

Шафи купе з фотодруком дозволяють перетворити казку на реальність. Якщо хочете зберегти приємні спогади про вашу подорож, то в якості сюжету можна розмістити зображення найцікавіших місць та подій або ж просто красиві види відомих міст.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Шафи купе з фотодруком каталог від Комодіно

Виготовлення шафи-купе з фотодруком Львів: ціни, фото

Оригінальне дизайнерське рішення в оформленні дверей шаф купе – фотодрук на склі. Воістину безмежні можливості такого способу декорування дозволять вам використовувати шафи купе в приміщеннях будь-якого призначення, будь то спальня, вітальня або дитяча кімната.

Неважливо, з якого матеріалу виготовлена ваш шафа-купе – фотодрук на склі додасть вишукану розкіш навіть недорогому ДСП, а його унікальний дизайн стане предметом вашої гордості.

Для оформлення скляних дверей шафи-купе ви можете використовувати різні фотозображення, що дозволить створити в приміщенні неповторну і чуттєву атмосферу.

Популярні віяння в декорі шафи-купе з фотодруком:

  • реалістичне зображення всесвіту, космічних кораблів;
  • неповторні пейзажі,
  • тварини, квіти, фантазійні сади;
  • абстракції, текстури;
  • дитячі зображення мультгероїв;
  • мегаполіси.

При облаштуванні дитячої кімнати шафи купе з фотодруком надають величезні можливості для вашої фантазії: гоночної траси з красивими машинами або улюблених казкових героїв. Майстри Комодіно із радістю підберуть оптимальне зображення для заданих габаритів та настрою господарів, аби меблі стали справжньою прикрасою оселі і тішили своїх власників.

Більше інформації про виготовлення шафи-купе з фотодруком, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)