Шафи дерев’яні на замовлення Львів від Komodino

Шафа з дерева – атрибут дизайну для вибагливих та забеспечених господарів, які знають ціну справжньої розкоші. Такі меблі підкреслюють статус та служать спражньою прикрасою дому.

Майстри Комодіно готові виконати роботи будь-якої складності, пропонуючи виготовлення дерев’яної шафи з різьбленням, шафи-купе для речей, книжної шафи для кабінету, винної шафи та ін.

Komodino працює на власному виробництві і вам не доведеться платити посередникам! В ціну входять тільки матеріали та робота майстра.

Оберіть дизайн-проект шафи з натурального дерева і ми зробимо її 

Виготовлення дерев’яних шаф від Комодіно

Дерев’яні шафи на замовлення Львів

Дерево, на відміну від різних штучних матеріалів, здатне наповнити будь-яке приміщення справжньої енергією природи. Варто лише доторкнутися до нього і можна відчути тепло, а якщо вдивитися в малюнок річних кілець – перенестися в минуле.

Виготовлення дерев’яних шаф – процес трудомісткий і складний, в якому кожен етап трансформації дерева в столярний виріб грає важливу роль. Тому ціна на шафу з натурального дерева не може бути низькою, але отриманий результат вартий зусиль.

Особливості шаф з дерева в інтер’єрі

Гармонійно виглядають дерев’яні шафи-купе в спальнях, оформлених в стилі кантрі, прованс і шеббі-шик. Тонове фарбування поверхонь меблів в темні або світлі відтінки надає їй тонкий вінтажний шарм, який можна посилити патинуванням, розписом чи декупажем.

Місткі і оригінальні меблі, привертають увагу природною фактурою матеріалу, який може бути самим різним. Майстри Комодіно виготовляють шафи з вільхи, дуба, горіха, липи, буку, клену, тіку, сосни та ін. пород деревини.

Приєднуйтесь до нашої групи в мережі Facebook, щоб бути першим в курсі новин та свіжих проектів!

Більше інформації про виготовлення шафи-купе та звичайної шафи з натурального дерева, ціни та фото у Львові ви можете отримати по телефону.

Чекаємо на ваш запит!

(Меблі від виробника – Комодіно©, Львів)