Сучасні кухні: топ-25 ідей, від яких ви будете у захваті

Сучасний тренд пропонує створювати дизайн кухні 2018 року з різноманітністю стилістичних рішень і оригінальних ідей, проте всі вони сходяться до одного – сучасна кухня повинна бути, в першу чергу, функціональної і комфортною.

Швидкий темп нашого життя впливає на те, що за плитою ми проводимо все менше часу, намагаючись готувати прості швидкі страви. Як наслідок, сучасні кухні Львів проектуються з акцентом на мінімалізм і чистоту ліній.

Пропонуємо вашій увазі сучасні та інноваційні проекти кухонь, які ви точно не знайдете у сусідів)

Сучасні кухні Львів

Дизайнери все частіше надихаються природою, пропонуючи гармонійні рішення з натуральними заспокійливими відтінками. Сучасні інтер’єри кухні Львів також наповнені екологічними матеріалами, які підкреслюють прості форми, створюючи стильне і лаконічне приміщення.

Сучасні кухні Львів

Строгі пропорційні лінії додають відчуття вишуканості та стриманості, не втрачаючи при тому своєї функціональності.

Сучасні кухні Львів

Поєднання теплої деревини з холодним металом, що виражено у лаконічній футуристичності – що може бути краще для “чоловічої” кухні?

Сучасні кухні Львів на замовлення

Подіум – це атрибут стилю, який водночас являє собою ергономічний та функціональний елемент на сучасній кухні.

Сучасні кухні Львів на замовлення

Сучасні кухні Львів

Модульний варіант невеликої кухні в стилі мінімалізм – те, що треба для квартири-студіо.

Сучасні кухні - Комодіно

Світлі чисті віддінки, багато природнього освітлення та поєднння натуральної деревини з мармуром – ідеальне втілення сучасного тренду на кухні. Доречі, раціонально зонує кімнату на столову частину та робочу кухню.

Сучасні кухні - Комодіно

Тут немає жодного зайвого елементу, але є все необхідне для комфортного користування кухнею. Строгі геометричні пропорції у поєднанні з гладкими фасадами – така кухня стане ідеальним рішенням для сучасного котеджу.

Дизайн сучасні кухні - Комодіно

Сучасні кухні - Комодіно

Затишний мінімалізм. Скляні конструкції роблять кухню витонченою, а натуральні матеріали надають їй теплий шарм.

Дизайн сучасні кухні Львів

Дизайн-проект невеличкої сучасної кухні, який підтверджує, що чорний колір не завжди “з’їдає” простір. Достатньо лише вдало підібрати відтінки внутрішнього оздоблення.

Дизайн сучасні кухні Львів

Окремі модульні конструкції з закритими шафами – надсучасне віяння тренду. Мінімум зайвого. Максимум практичності. Ідеальний варіант для молодих та стильних.

Дизайн сучасні кухні Львів

Футуристичний дизайн, що вдало приховує кухонні атрибути за шафами-трансформерами. Один рух – і кухня стає лаконічно стриманою.

Дизайн сучасні кухні Львів

Чорно-біла класика у сучасній інтерпретації. Острівна кухня дає масу переваг у використанні, а незвичайний дизайн робить її центральним акцентом в інтер’єрі.

Дизайн сучасні кухні Львів

Сучасний дизайн з натяком лофту. Витончена елегантність в поєднанні з грубою текстурою.

Дизайн сучасні кухні Львів

Затишний дизайн багатофункціональної кухні. Гладкі фасади з глянцем, ергономічні конструкції, приємні легкі кольори роблять таку кухню місцем відпочинку.

Дизайн сучасні кухні Львів

Дерево, дерево і ще раз дерево – натуральні матеріали інколи незамінні. Надихають на створення шедеврів та заміняють своєю красою будь-які стилістичні атрибути.

Дизайн сучасні кухні

Ще один варіант стриманого мінімалізму у світлих приємних відтінках. Сучасні кухні львів створять особливу атмосферу. Відчуйте магію простору!

Дизайн сучасні кухні

Сучасний стиль не виключає поєднань із класикою. Стилістично грамотно підібрані пропорці дарують відчуття легкості, шарму та гарного смаку.

Дизайн сучасні кухні

Стриманий, але в той же час помітний дизайн сучасної кухні. Вдало поєднані відтінки сірого роблять інтер’єр вишуканим та стильним.

Дизайн сучасні кухні

Яскраві нотки для особливих господинь. Жодного зайвого елементу. Дизайн сам по собі є родзинкою.

Дизайн сучасні кухні

Проект відображає вдале зонування робочої частини з зоною відпочинку. Кухня є стильним доповненням студіо.

Сучасні кухні

Практичність і мінімалізм – два основних принципа, якими керувались при створенні цього дизайну. Вийшло напрочуд непогано.

Сучасні кухні

Сучасні кухні

Надихайтесь ідеями! А Komodino допоможе втілити мрії в життя!

(Сучасні кухні Львів від виробника – Комодіно©)