Інтер’єрні світильники Тіффані

Яскраві, ефектні, оригінальні лампи, виконані в стилі Тіффані, уособлюють собою прагнення до розкоші і говорять про бездоганний смак господаря. Еклектичне поєднання сучасних стильових напрямків і вінтажних елементів виглядає витончено і елегантно.

Лампи в стилі Тіффані самі по собі є дивовижним шедевром освітлювального мистецтва, тому будуть доречні в різних інтер’єрах. Такі світильники чудово підходять для житлових приміщень, адже забеспечують м’яке тепле свічення, яке розсіюючись, створює комфортну атмосферу для відпочинку. 

Ми пропонуємо унікальні вибори ручної роботи, створені в студії художнього скла Dev Craft Lamps: 


Галерея вітражних світильників

Класичні світильники виконані в техніці Тіффані з вітражного скла відомих світових виробників:

  • SPECTRUM GLASS COMPANY
  • WISSMACH GLASS
  • UROBOROS

UROBOROS (США) – один з найбільш потужних виробників вітражного скла, який пропонує понад 150 різновидів. Особливість продукції даної компанії – унікальні  поєднання кольорів скла, створення характерних розводів та  фактур, що дозволяє створити оригінальне скло, яке відрізняється на тлі продукції конкурентів.

SPECTRUM GLASS COMPANY (США) – вирізняється стабільно високою якістю і декоративністю вітражного скла. Компанія пропонує абсолютно різні види продукції, що відрізняється за способом виробництва та зовнішнім виглядом. Так, в вітражному склі спеціально створюють недоліки (нерівності, бульбашки повітря), щоб воно було таким, як і століття тому. Двох однакових виробів у цій компанії не буває, а кожне справжній витвір мистецтва. Випускаються як повністю прозорі, напівпрозорі, так і непрозорі скла.

WISSMACH GLASS (США) – у цій компанії більшість видів кольорового скла виготволяється повністю вручну, щоб досягати неймовірного зовнішнього вигляду. Сьогодні вітражне скло компанії представлене в 350 різних відтінках. Крім того, виробник постійно радує новими рішеннями в плані рельєфу і особливостей скла, а ручне виробництво дозволяє отримувати дійсно унікальні зразки.