13 сучасних кантрі-кухонь, які ідеально поєднали два стилі

Кантрі стиль – один з найпопулярніших сьогодні, коли мова заходить про затишні сучасні кухні. Але багато домогосподарів роблять помилку, оформляючи кімнату з надлишком тематичної атрибутики. Кантрі не повинен бути надто сільським, і якщо ви додасте трошки сучасності в дизайн, самі здивуєтесь результату.

Отже, давайте роздивимось 13 сучасних кухонь в стилі кантрі, яким вдалось ідеально поєднати два протилежні стилі інтер’єру.

Кухня з натурального дерева

Красива кремова кухня з натурального дерева ідеально підходить для сімейних будинків. Тут ви бачите натяк на класичний стиль, змішаний з чистим кантрі: дерев’яні фасади, елементи декору, підлога, шафки. У поєднанні з нейтральним трохи блискавичним білим кольором та строгою геометрією кухня стає дивовижно зручною та приємною для сприйняття.

Кухня з масиву дерева

Додамо трохи контрасту та природніх кольорів. Справді кухня надихає та робить інтер’єр свіжим, сучасним та просторим? Просто це простір, чи не так?

Біла кухня на замовлення Львів

Біла кухня надає велике натхнення. Просто подивіться на цю кухню з сучасною текстурою. Ці стільці, паркетна підлога та світильники роблять ідеальний контраст.

Сіра сучасна кухня на замовлення

Цей інтер’єр ідеально підходить для чоловічої кухні, що дає певну перевагу попереднім проектам. Унікальне злиття стилів, текстур, природніх матеріалів та міської еклектики роблять цю кухню чудовою.

Сучасні кухні на замовлення Львів

Хто сказав, що сірий – буденний офісний колір? Правильне поєднання з ніжними білими відтінками перетворять інтер’єр кухні на сучасний виклик традиційній теплій гаммі. Відкрийте простір, заберіть все зайве та додайте більше простоти – надзвичайна сучасна кантрі кухня ваша!

Сучасна кантрі-кухня

А тут ми бачимо, навпаки, традиційний стиль кантрі: природна обробка, масивні балки, дерев’яна підлога та прості фасади. Це так просто і приємно для сприйняття водночас. Ніби переміщуєшся в будинок дитинства.

Виготовлення сучасних кухонь Львів

Дерево, каміння, чистота кольору та контраст поєднання – ми бачимо невимушено легкий дизайн. Відкриті полиці, шоколадні стільниці, дерев’яні фасади – все це наповнює кухню силою природи та натхненням.

Сучасні деревяні кухні Львів

А тут дизайнер демонструє нам інший спосіб з’єднати ці два популярних стилі разом. Елементи цієї кухні, правильні пропорції, багато дерева забезпечують чіткий сучасний вигляд, який люблять господині. Функціональність, легкість в догляді та простір – ось що робить кухню унікальною.

Дерев'яна кантрі кухня на замовлення Львів

Цю красу неможливо випустити з уваги. Дерево, дерево і ще раз дерево – запорука затишності на кухні. Висока стеля, щедре освітлення, грубі текстури – здається ніби сама природа дихає.

Сучасна кантрі-кухня

А цей дизайн дозволяє чітко підкреслити, де саме знаходиться центральне по важливості та стилістиці місце на кухні. Вечірні посиденьки, романтична вечеря з коханим, сімейний обід – нема жодних обмежень. Масивна дерев’яна стільниця – центральний пункт простору.

Виготовлення кухні на замовленя

Просто насолоджуйтесь..! М’які відтінки, теплі, ніби вовняний светр, що окутуюсь атмосферу в ніжні обійми. Цей дизайн створений виключно для господинь із тонким смаком та сприйняттям стилю.

Сучасні кухні Львів

Чудовий приклад як можна розмістити так багато елементів декору та меблів  і жоден з них не є зайвим. Ідеальне поєднання сільського затишку та сучасної функціональності. Теплі відтінки мокко, чистого білого та строгі фасади роблять дизайн унікальним.

Жовта кухня на замовлення

І наостанок: Творіть. Живіть. Надихайтесь! Фантазуйте та не бійтесь бути поміченим!

(Сучасні кухні від виробника – Комодіно©, Львів)